• Ново
Експерт градинар 10 Пластични тераси од табла, кафеава, брои

Експерт градинар 10 Пластични тераси од табла, кафеава, брои

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Изработено од пластика за рециклирана тешка должност, вклучувајќи млечни бокали и контејнери за детергенти, влоговите од пластична тераса од 10 "Пластични тераси се лесни за околината и сигурно издржливи во дворот. Во која има природен изглед на кафеава завршница, овој сет од 10 влогови Snap Snap Згора на работ за да помогне да се одржи во место и карпи, или почва. Кога ја користите таблата, едноставно разоткријте и ископајте ров по посакуваната локација, ставајќи калем во ровот, а потоа користете удели за да се обезбедат на своето место. Удавањето се препорачува на секои четири нозе. Контролирајте го тревникот и градината со помош Од овие стручни градинари на 10 "пластични тераси од табла. Експертски градинар 10 „Пластични тераси од табла, кафеава, 10 брои : Се користи за поддршка и одржување на тераса на табла на експерт Градинар. Направено од пластика за рециклирана голема должност. Лесно за животната средина и сигурно трајно во дворот. Користете го со нашиот експерт градинар 40 '40' X 4 "Тераса табла за да се создаде подигнат слој на прекривка, карпи или почва. 10 влогови по пакет. Лесен за инсталирање. 10 "пластични влогови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.