• Ново
Без граници на секојдневниот градник на помладиот, големини 32А-40Д

Без граници на секојдневниот градник на помладиот, големини 32А-40Д

Оценка на клиентот:
DEN 383.84

Износ
Залиха

Вашето секојдневно суштинско значење по цена што не може да се победи - сега со повеќе големини од кога било! Нашите нови без граници што го туркаат градник е повторно дизајниран со вас на ум! Најлонската ткаенина има мат ефект за луксузен изглед, а меките, поставени чаши ви даваат природен лифт додека сè уште нудат целодневна удобност. Плус, поголемите димензии имаат двојно слој крилја за дополнителна поддршка. Меките, затегнати ленти се целосно прилагодливи за да ви обезбедат совршено вклопување. Ниту една граница што го турка градник не е сигурно дека ќе стане главен во вашата гардероба за интим. Нема граници на секојдневниот материјал за градникот на Juniors : 92% најлон/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Вид на чаши : Подвлечено притискање. Покриеност : Умерено. Ниво на поддршка : Светлина. Затворање : Затворање на кука и очи на грб. Ремени : Прилагодливи ленти за рамо. Карактеристики : Мека поддржувачка измислица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.