• Ново
С. Поло Асн. Фер Остров Појавување на Семејно Семејно пижама Семеј

С. Поло Асн. Фер Остров Појавување на Семејно Семејно пижама Семеј

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Среќен Божиќ! Време е да се отворат подароците и да се искористат неколку слики во овој дво-парчен семеен Божиќна пижами за спиење поставена од американскиот Поло Асн. Со удобно, опуштено врвот на пуловер и лесни за носење, панталони за спиење, овој сет за мажи е совршен за празниците и пошироко кога е време за кревет или лежење наоколу во стил. Материјал : Топ : 92% полиестер/8% спандекс; Панталони : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : 1 горе и 1 пар панталони. Врвни карактеристики : стил на пуловер; екипаж; Долги ракави на Раглан. Карактеристики на пантолоните : стил на влечење; еластична половината; сите отпечатоци. Машки фер остров за одмор Семејни Божиќни пижами од американскиот Поло Асн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.