• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Црвена земја текстил VI“ платно уметност до јуни Ерика Вес

Трговска марка ликовна уметност „Црвена земја текстил VI“ платно уметност до јуни Ерика Вес

Оценка на клиентот:
DEN 2.33

Износ
Залиха

Уметник : Јуни Ерика Вессубјект : Апстракт Стил : Модерни и современи проодни типови : галерија-обвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има геометриски триаголник на триаголник апстрактна во праска. Истакнати бои : Тан, бела светска уметничка група е водечки уметнички издавач кој се наоѓа во Ричмонд, Вирџинија. Ние произведуваме wallиден декор повеќе од 40 години. Порано позната како отпечатоци од стариот свет, Светската уметничка група објавува сеопфатна линија на слики кои се движат од многу традиционална до високо современа. Со неделни изданија, покривајќи ја секоја тема и секој опсег на цени, произведуваме над 4.000 слики годишно. Покрај соработката со уметници од целиот свет, Светската уметничка група има свој тим за дизајн на тимот Визија. Giclee (Jee-Clay) е напреден процес на печатење за создавање високо квалитетни репродукции на ликовна уметност. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Апстрактна шема на геометриски триаголник во праска.

Карактеристики

Производи во категоријата

Обичен Фустан За Девојче Деца Мало Бебе Девојчиња Без Ракави Чипкаста Крпеница Симпатичен Цртан Филм Фустан Од Тул Облека За

DEN 2.00

Сезона : Пролет, Лето Тип на ракави : табела Со Големина без Ракави : Големина : 80 Препорачана Возраст : 612 М

Дете Момчиња Девојчиња Зимски Капут Мечка Уши Качулка Јакна Згусне Ветроупорна Топла Надворешна Облека Fall Зимски Капут Долна

DEN 799.68

Големина : 90 Препорачана Возраст : 1218 Месеци Биста : 70см / 27,56" Врвови Должина : 38см / 14,96" Големина : 100 Препор

100V-240V AC До DC Конвертор на Енергија, 12v 6A Адаптер За Напојување Стабилен Влез На Напон Заштита Од Прекумерна Струја Заштита

DEN 182.08

100v240 V AC До DC Конвертор на Напојување, 12v 6 A Адаптер За Напојување Стабилен Влез На Напон Заштита Од Прекум

Појавување На Божиќни Пј За Семејство, Пижами Божиќни Комплети, Божиќни Празнични Семејни Облеки За Спиење, Секојдневен Лабав

DEN 1.00

Повод : слободно време, семејство, секојдневен живот Бебе Дете Бебе Е едно парче ромпер; возрасни, дете С�

Лилгиј Женски Удобни Исечени Панталони За Слободно Време Панталони За Суи Јога Панталони Насекаде Околу Контролните Панталони

DEN 319.84

Женски Удобни Исечени Слободно Време Панталони Спортски Панталони Јога Pants Features : 1.It изработен е од висо

Палта за Жени Модни Женски Долги Ракави Јака Со Врат Со Тркалезно Копче Секојдневна Еластична Удобна Блуза кошули модни зимски

DEN 319.52

Што добивате : 1пц Женски Дуксер : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 110см / 43 униформи за медиц�

Губотаре Чевли За Пешачење Жени Жени Се Лизгаат На Чевли За Трчање Нелизгачки Чевли За Одење Лесни Модни Патики Во Теретана,

DEN 1.33

Дами Мода Еднобојна Мрежа За Дишење Чипка До Меко Дно Рамни Секојдневни Спортски Чевли Интернационалис

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.