• Ново
Карат Т.В. Diamond Classic 14kt прстен за ангажман на бело злато

Карат Т.В. Diamond Classic 14kt прстен за ангажман на бело злато

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Овој исклучителен прстен за ангажман на дијаманти нуди неспоредлива убавина и неспоредлив квалитет. Стручно изработено во бело злато, овој класично стилски прстен има неверојатен центар за зачудувачки дијамантски центар во традиционален амбиент со четири поени. Помали дијаманти со акцент на акцент искра по полираната шипка на прстенот. Потписот на колекцијата и симбол на верност и вечна убов. Наменет да искра цел живот, овој прстен плени со дијаманти и светла полирана сјај. Империјал 7/8 Карат Т.В. Diamond Classic 14kt прстен за ангажман на бело злато : Тежина на дијамант : 7/8 ct. T.W.Diamond Color : H-Idiamond Clarity : I2 Diamond Setting : Prong Setcrafted во 14 KT бело злато што може да се златни во големини 6-9 не се занимава со дијаманти.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гуреуи Мало Дете Бебе Девојчиња Без Ракави Без Грб Врвки Цвет Еластичен Костим За Капење Костими За Капење Бикини Детска Облека

DEN 367.20

Деца Девојки Бикини, Без Ракави Чипка Цвет Еластична Костим За Капење За Летна Плажа Совршено за децата

Квалентно Мало Дете Девојки Сандала Големи Деца Големина Дете Девојче Чевли Боси Нога Северна Сандали Лак Бебе Меки Чевли Покрие

DEN 319.84

Големи Деца Големина 6 Мало Бебе Девојка Чевли Боси Нога Северна Сандали Лак Бебе Мека Чевли Покритие Са

Женски Сандали Дозвола Женски Чевли Мода Еднобојна Минималистичка Риба Уста Дебела Дното Клин Сандали Влечки Флип Флоп Сина

DEN 2.00

Женски Чевли Мода Еднобојна Минималистичка Риба Уста Дебела Дното Клин Сандали Папучи Флип Флопфлип Ка

Thingга Мали Девојчиња Облека Деца Бебиња Девојчиња Тул Надуен Ракав Ребрести Маици Врвови Стп Кожни Врвки Шорцеви Облека Комплет

DEN 303.84

Големина : 90 Соодветна возраст : 1 Година Соодветна возраст до : 2 Години Биста : 54см / 21.3" Врвови Должина : 33�

Caterpillar XL Серија Тешки Гумени Подни Душеци И Товар Багажникот Лагер За АВТОМОБИЛ SUV Ван Седан, Црно-Мирис Трим Да Се Вклопат,

DEN 492.48

Произведени за исполнување и / или надминување на очекувањата Нашите Гасеница Автомобилски Душеци се с�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.