• Ново
Сопственици на сертификати Luxpaper за документи, ЛБ, наутички сина постелнина, пакет, големина на држач 12

Сопственици на сертификати Luxpaper за документи, ЛБ, наутички сина постелнина, пакет, големина на држач 12

Оценка на клиентот:
DEN 671.84

Износ
Залиха

Ако барате висококвалитетно покритие за да ги сместите вашите важни награди, сертификати или документи, ова трајно покритие на документот е токму она што ви треба. Beе бидете импресионирани од нејзината тежина и дебелина. Конструиран со 9,5 ”x 12” (241 mm x 305mm) покритие, вашите сертификати за 8,5 ”x 11” ќе бидат прикажани безбедни. Користејќи 4 секи на умирање за да ги задржите вашите документи стабилни, вашиот документ вашиот документ ќе биде покриен од сите агли. Постојат секакви различни начини за презентирање и прикажување документи; Значи, без оглед во која ориентација сакате да ги прикажете вашите сертификати, лесно можете да изберете помеѓу класичен пејзаж и ориентации на портрети. Овие посебни капаци на сертификати доаѓаат во дебели, 100 lb. луксузни наутички сини постелнина залихи, но ние сме горди да го понудиме носителот на сертификати со оваа големина во широк спектар на бои, вклучувајќи живописни нијанси на зелена, сина, црвена, сребрена и злато . Ако барате нешто повеќе неутрално, ние исто така носиме црни, кафеави и сиви бои. Овие бои се совпаѓаат со повеќето бои во средно училиште, универзитет и компанија. Набавете широк спектар на бои, така што секогаш ќе го имате токму она што ви треба! Можете да изберете помеѓу количини од 25, 50, 100 и 250 сопственици на сертификати за акции со премија; Без оглед на која пригода, ќе можете да обезбедите совршен број на убаво прикажани сертификати или документи. Можете дури и да ја прикажете дипломата за предучилишна возраст на вашето дете! Персонализирајте ги вашите корици за да ги натерате вашите студенти или вработени да се чувствуваат уникатни и важни. Логото на обележјето или компанијата на вашата организација лесно може да се отпечати на овие капаци на сертификати користејќи офсет и дигитални печатачи. Можете исто така да вметнете или да ја фолиите да го печат секој држач. Купете ги овие прекрасни, тешки опфаќања на акции на акции денес! Сопственици на сертификати Luxpaper. Боја : Наутичко сино. Количина : 250 пакет. Големина : 9,5 x 12 инчи. Користете ги овие носители на сертификати за сите награди, дипломи за дипломирање, први документи за причест и многу повеќе!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Урбан Пат Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Спокојно Задоволство II

DEN 3.33

Урбаниот Пат претставува прекрасно Црно Украсено Дрво 24х32 Врамено со Уметничко Парче Со Двојно Матирањ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.