• Ново
Табела со хром паб - Висина на планината за зајдисонце на Jeep Sunset, Висина на високиот врв со прилагодлив одмор на стапалото и акрилен бројач за гаража или пештера од ч

Табела со хром паб - Висина на планината за зајдисонце на Jeep Sunset, Висина на високиот врв со прилагодлив одмор на стапалото

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Импресионирајте ги вашите гости и прикажете ја вашата официјално лиценцирана табела за паб на Chrome од трговска марка Gameroom. Оваа целосно функционална табела за паб има автентично лого исечено со завршен опсег на хром, лесна, сепак, трајна хромирана основа и прилагодлив одмор на нозете. Донесете стил и удобност во вашата соба за игри, гаража или меморијалии со оваа табела за паб на висина. Загарантирано задоволство : Заштитената марка Gameroom е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Белешка : Ова е ексклузивен производ на трговска марка Gameroom и само табели со Chrome Pub со трговска марка Gameroom се гарантирани дека се оригинални. ВАНО : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Официјално лиценцирана- Оваа табела со паб на Chrome има официјално лиценцирано лого. Автентичното уметничко дело е резерви печатено под акрилниот врв, произведувајќи живописна слика што нема да избледи и ќе трае со годините што доаѓаат . Отпорен на гребење- кружниот врв на оваа табела со висок врв е направен од 1/8 во густ акрилик познат за Неговата висока оптичка јасност и УВ заштита. Акрилик не само што има кристално чиста завршница, исто така, исто така, исто така, исто така, исто така, исто така отпорен на гребење! Одморот на нозете- се спротивстави на оваа единствена табела за висина на шипката со вашата омилена столица и поставете ги нозете на прилагодливата хромирана лента за да ги опуштите нозете. Погодното одмор на стапалото е лесен за прилагодување и може да се пристапи насекаде околу основата на табелата . Користете каде било- совршено за која било пештера, гаража или просторија за игри, оваа табела за коктел ќе даде изјава во кој било дом или комерцијален амбиент. Прославете го овој иконски бренд додека ја осветлувате секоја просторија во вашиот бар, паб, сала за базени или куќа . Детали за производот- Материјали : акрилик, хром, пластика и дрво. Димензии : (л) 27.375 во x (W) 27.375 во x (H) 42 in. Tabletop е 27.375 во дијаметар x 1,25 во дебела. Боја : црвена, бела и хром.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.