• Ново
Комплет за снабдување со материјали за еукалиптус г -ѓа и г -ѓа Делукс

Комплет за снабдување со материјали за еукалиптус г -ѓа и г -ѓа Делукс

Оценка на клиентот:
DEN 1199.84

Износ
Залиха

Секоја еукалиптус г -ѓа и г -ѓа Делукс свадбена забава за снабдување содржи : 24 плочи за хартија од еукалиптус (9 "), 24 плочи за десерт на еукалиптус (7 "), 48 г -ѓа Еукалиптус и г -ѓа Напкинс (6,5 "), 48 Еукалиптус Салфетки за коктел (5 "), 3 чаршафи за хартија од еукалиптус (54 " x 102 "), 24 чаши за хартија од еукалиптус (12 мл) и 24 метални златни вилушки, лажици и ножеви. Прославете ја среќната двојка со помош од нашиот комплет за снабдување со еукалиптус г -ѓа и г -ѓа Делукс. Овој комплет од 243 парчиња содржи садови за еднократна употреба за сервирање храна и пијалоци до 24 гости на вашиот настан. Партијата се карактеризираат со бујни sprigs на еукалиптус, златни акценти и рустикален шиплап. На салфетки се карактеризираат со пораки на г -ѓа и г -ѓа “за да го прослават парот. Овој комплет е идеален за свадби, невестински тушеви, забави за ангажмани или кој било друг настан за невести. 243 Парче еукалиптус г -ѓа и г -ѓа Делукс свадбена забава за снабдување. Кит служи до 24 гости. Комплетот ги вклучува сите потребни садови што ви требаат.

Карактеристики

Производи во категоријата

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Мачка Кокилет Злото Око Зелена Виолетова Мандала Хибрид Случај Компатибилен Со

DEN 799.84

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Мачка Кокилет Злото Око Зелена Виолетова Мандала Хибрид �

Прозорец Сценографија Позадина Фотографија Пролет Лето Пејзаж Дневна Соба Декор Фотоповик Фотографска Позадина Фото Студио

DEN 172.64

Информации За Производот Име : Снимање Позадина Крпа Материјал : винил позадина, професионална беспреко

Вонкос Жени Плус Големина Кардигани Џемпер Клиренс Долг Ракав Копче Надолу Со Џебови Цврста Боја Отворен Преден Плетен Џемпер

DEN 639.84

Вонкос Жени Плус Големина Кардигани Џемпер Клиренс Долг Ракав Копче Надолу Со Џебови Со Цврста Боја Отв

Прилагодена Големина Тркач Килим Берберски Синџир Граница Беж Дизајн Килим Тркач Широк И Вашиот Избор На Вашата Должина По Нозе

DEN 1279.84

Прилагодена Големина За Вашата Потреба.Изберете Ја Должината На Тркачот По Нозе.Двата Краја ќе бидат ши

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.