• Ново
Midline Valve C522334- Премиум месинг за гасни топки, со 1- внатре.

Midline Valve C522334- Премиум месинг за гасни топки, со 1- внатре.

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Овој вентил за месинг на месинг за месинг на месинг на вентил е идеален избор за контрола на водата во вашите системи за цевки. Се одликува со топка од не'рѓосувачки челик, SWT врски, рачка на рачката на рачката на винил, PTFE заптивка и извадете го дизајнот на матични докази. Идеално е за употреба во гас и не-гатачи за вода. Произведено со највисок квалитет на материјали и изработка, тоа ќе им служи на вашите водоводни потреби верно. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov Супериорен квалитет : Тешка градба на олово за олово без месинг. За употреба на гас и не-папочна вода. Рачка на рачката на рачката на винил : Овозможува лесна контрола на водата. Работен притисок 150 psi WSP; 600 psi wog. Работна температура -20 ° F - 300 ° F. UL, FM, CSA сертифициран.

Карактеристики

Производи во категоријата

Acdelco Gm Оригинална Опрема Резервоар За Гориво Испраќање Единица Комплет Со Сензор За Ниво На Гориво И Пумпа Жица Темперамент

DEN 2.33

Ацделко Гм Оригинална Опрема Сензор За Ниво На Гориво е гмпрепорачана замена за оригиналните компонент

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.