• Ново
Здраво Бело органски детергент за алишта за перење, лаванда, Флорит Оз

Здраво Бело органски детергент за алишта за перење, лаванда, Флорит Оз

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Измијте го суво. Преклопете. Повторете. Кога имате деца, се чини дека се валкани раси на алишта додека спиете. Покажете ги оние купови кои се шеф со мек детергент за перење на лаванда, здраво Бело. Оваа чиста и моќна формула за детергент „Здраво Бело за перење алишта“ се бори со дамки природно. Нашиот детергент за перење, без сулфат, детергент за перење без сулфат ја користи моќта на органски бобинки од сапун и ботанички екстракти за длабоко чисто, што е исто така нежно на облеката. Плус, тоа е формула за борба против остатоци што резултира во дополнително меки чувство што помага да се задржи чувствителната кожа мека и среќна. УСДА сертифициран органски. Хипоалергичен. Без сулфат. Септички систем безбеден. Се бори со остаток. 100% шише за рециклирање, направено со 50% одржлива смола од шеќерна трска.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дете Бебе Девојка Западна Облека Писмо Печати Краток Ракав Маица Врвот Одблесокот Панталони Лента За Глава Летни Тимови

DEN 319.84

Деца Девојки Летни Тимови Писма Печати Краток Ракав Маица со Ресни и Секојдневен Одблесокот Панталони �

Пајл Менс Штанд Јака Задебелена Надворешна Облека Редовно Вклопување Зимски Топол Капут Елек Со Еднобојна Боја Елек Жолта 38

DEN 1.67

Опис : Пол : Мажи, Менструален Стил : Зимски Топол Елек, Секојдневно Палто За Долна Облека,Машки Елек За Ја

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.