• Ново
16 16 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Дух очи Полиестер во затворен простор на отворено, црна Количина 1

16 16 Едноставно Дејзи Ноќта на вештерките Дух очи Полиестер во затворен простор на отворено, црна Количина 1

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Создадете празнична и забавна атмосфера во вашиот дом оваа сезона на Ноќта на вештерките со нашата Simply Daisy 16 "x 16 " Црни Ноќта на вештерките Дух очи затворени/надворешни перници од колекцијата на вештерки. Оваа затворена/надворешна перница ќе додаде забава и стил на вашиот трем, палуба или внатрешен двор! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Модерен бохо растителен лист сонце ботаничка и цветна графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 3.00

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Студената индустрија Прекрасна бела сина хидрангас цвет букет сликарска нерасположена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 0.33

Сите наши wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци кои потоа се монтираа

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.