• Ново
Дизни Мини глушец за девојчиња за девојчиња, џогери и лента за глава, парче, големини 0 3М-24м

Дизни Мини глушец за девојчиња за девојчиња, џогери и лента за глава, парче, големини 0 3М-24м

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Одржувајќи го забавно, обичен и тотално Дизни со овој сет на облека со три парчиња мини глувци. Одликувајќи се со мека и удобна џемпери, џогери и појавување на лентата за глава, овој сет е дизајниран да се носи заедно за чистење на глава до пети или да го измеша и да го носи секое парче одделно за да ја зголеми нејзината гардероба. Прави одличен подарок исто така. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : џемпери, џогери и лента за глава. Карактеристики на џемпери : опуштено вклопување; стил на пуловер; Ребрест екипа; долги ракави; печатење на сите. Карактеристики на џогерс : опуштено вклопување со засилени нозе; Повлечен стил; еластична лента за половината со лак акцент; печатење на сите; ребрести манжетни. Карактеристики на главата : Предниот лак; печатење на сите. © Дизни, сите права се задржани. Дизни Мини глувче, џокери, џогери и лента за глава поставени за девојчиња за бебиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.