• Ново
Атлетски работи женски плус големина на јадрото активни шорцеви за велосипеди за велосипеди

Атлетски работи женски плус големина на јадрото активни шорцеви за велосипеди за велосипеди

Оценка на клиентот:
DEN 383.84

Износ
Залиха

Атлетични дела Plusенски плус единечни шорцеви за велосипеди се класичен велосипед краток во кој има технологија за влага DRI-More, овозможувајќи дишење и спречување на вградена влага. Ткаенината од памук-спандекс чисто ја апсорбира потта. Овие шорцеви се активно опремени, природно контурирани на вашата форма и криви, и се протегаат за целосна подвижност во текот на вашата рутина за вежбање. Атлетски работи Plusенски плус Core Active Active Dri-Works Велосипедски шорцеви, исто така, можат да се носат удобно како базел под облеката. Атлетски работи женски плус основни активни шорцеви за велосипеди со Dri-работи : ексклузивни преку Интернет. 90% памук 10% спандекс (цврсти материи). 54% памук / 36% полиестер / 10% спандекс (Хитерс). Активно вклопување. Технологија за влага за влага со Dri-работи. Висок пораст на половината. Еластична лента за половината. Должина на инсем : 9 инчи. Етикета без ознаки за удобност. Машина за перење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.