• Ново
Полумесечен двојно слој вкупно затемнување на табулаторот Единечен панел за завеси 52x95

Полумесечен двојно слој вкупно затемнување на табулаторот Единечен панел за завеси 52x95

Оценка на клиентот:
DEN 735.84

Износ
Залиха

Рафинирајте го вашиот простор со овој сет на панели за завеси направени со тотална ткаенина за затемнување што ја елиминира надворешната светлина и ја намалува бучавата од влегувањето во вашата соба. Создава изолациска бариера за заштеда на енергија против топлина и студ, одржувајќи ја вашата соба поладна во текот на летото и потопла во зима. Затемнувањето на завесите ја блокира сончевата светлина, ја намалува надворешната бучава и обезбедува тотална приватност. Блокови 100% од светлината . заглавие на задниот дел со дијаметар од 2,75 ". Лице : 100% Полиестерска обвивка : 100% полиестер. железо по потреба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.