• Ново
Есен, висина од пченица столб, несечен, начин за славење

Есен, висина од пченица столб, несечен, начин за славење

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Подгответе се за временската сезона на џемпери со патот да ја прославите свеќата со столб од пченица. Оваа прекрасна свеќа е совршен начин за украсување на вашиот дом оваа есен. Тој е незначен и има дизајн на пченица. Поставете го на крајната маса, маса за кафе, како дел од празничен приказ, мантил или каде и да сакате да додадете празнично расположение. Купете повеќе и групирајте ги заедно или поставете ги во текот на вашиот дом. Бидете сигурни да проверите на друг начин да славите украси и додатоци како венци, венец, украсни перници, украси за таблети, знаци и многу повеќе за да ја прославите сезоната на временски услови на џемперот. Украсете го вашиот дом за есен со начинот да ја прославите свеќата за жетви од пченица. Начин да ја прославите свеќата со столб од пченица. Совршен начин за украсување на вашиот дом оваа есен. Поставете го на крајната маса, маса за кафе или како дел од празникот. Купете повеќе и групирајте заедно или ставете низ вашиот дом. Секогаш изгорете на држач отпорен на топлина (држач не е вклучен). Ставете ја на безбедна површина на температурата и изгореници на очите. Држете се подалеку од работите што запалуваат. Чувајте подалеку од децата. Секогаш исечете ја фитилот на 1/4 инчи пред секое осветлување и не дозволувајте да се акумулираат фитили во восочен базен. Не гори подолго од 2 часа истовремено. Не движете ја свеќата додека гори. Отстранете ја етикетата пред да горите. Мерки висина од 2,75 "дијаметар x 6".

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки Дуксер Aut Нов корејски Спорт Секојдневни Јаки Во Боја Спортски Патент Тенок Машки Капут Со Долги Ракави Дуксери За Мажи

DEN 671.84

Големина : М Биста : 100см / 39.37" Рамо : 39см / 15.35" Ракав : 57см / 22.44" Должина : 62см / 24.41" Големина : Л Биста : 104см / 40.9

Торта Мувла Послужавник Дијамант Скапоцен Камен Силиконски Мувла Фондан Торта Чоколадо Колаче Украсување Мувла Торта Алатки

DEN 0.67

Материјал : Силикон Вклучете : 1x Мувла За Торта Едноставна И Практична Здравствена Мекост Висока Јачина

Ступел Индустрии Модерна Лама Црвена Позадина Животни И Инсекти Сликарство Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност

DEN 1.67

Додадете димензија во секоја просторија со нашите Уметнички Дела Во Рамка Со текстура Нашите уметнички

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.