• Ново
Без граници за машка и голема машка 9 здроби табли

Без граници за машка и голема машка 9 здроби табли

Оценка на клиентот:
DEN 431.84

Износ
Залиха

На вашата следна сесија на плажа или сесија покрај базенот им се потребни овие кул шорцеви од табла од без граници. Овие шорцеви за пливање на мажи имаат удобна еластична половината со прилагодлива влечење и е обележана со брзо сушење ткаенина и заштита од UPF. Изберете од најразлични забавни отпечатоци и обрасци за да го покажете вашиот ладен стил на подготвен одмор. Исклучиво на. Материјал : 92% полиестер/8% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 9 ”inseam. Затворање : Повлечен стил со фиксна половината. Ocketsебови : џеб за размавта. Карактеристики : Врза за влечење за прилагодливо вклопување; Брзо суво ткаенина; UPF 50+. Машка мачка за пливање на мажите од без граници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Комплет За Алатки За Поправка на велосипеди Мултифункционални Додатоци Поставени За Патни Планински Велосипеди Лесни За Носење

DEN 3.00

Опис : Нашиот комплет за алатки за поправка на велосипеди користи висококвалитетен материјал, фина проф

12 месеци-5 години Детски Костим За Капење Девојки Мали Скари Лето Слатка Симпатична Модна Плажа Крајбрежен Костим За Пливање

DEN 559.84

19 / 9 YWDJ Логистика Вовед qwwdj времето на испорака е обично 57 работни дена, што ви го дава најдоброто искуств

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.