• Ново
Торин acksекс DT90403BB хидраулично заварено шише Jackек, тон капацитет, црна

Торин acksекс DT90403BB хидраулично заварено шише Jackек, тон капацитет, црна

Оценка на клиентот:
DEN 1439.84

Износ
Залиха

Дизајнирано да ви помогне да ја подигнете тежината на возилото, приклучокот за кревање е суштинска компонента која се наоѓа во секоја гаража за поправка. Ако работите како професионален механичар или сакате да управувате со сопствени поправки на возилото, приклучоците се неопходни за различни задачи. Работата под вашето возило, исто така, значи дека ви требаат трајни, висококвалитетни делови за приклучоци за автомобили и штандови на оските за да ја обезбедите вашата безбедност. Hydraulic Hydraulic Hydraulic Botter Boach приклучок Torin DT90403 BB, капацитет од 4 тони (8000 lb), црниот хидрауличен приклучок за шише дизајнирано за станбена и комерцијална употреба што може да се користи за автомобили, камиони и SUV, засилени, топло -третирани седло обезбедува дарежлива површина за подигнување и безбедна Зафат. Се одликува со опсег за кревање од 7-1/2 "до 14-5/16" со капацитет од 4 тони (8,000 lb), има висина на кревање од 4-1/2 "и прилагодливо продолжение на завртката што додава дополнителна висина од 2-3/8 ". Инженерско користење на капка фалсификувана легурана челик конструкција за квалитет и издржливост, внатрешната/надворешната заварена структура обезбедува перформанси без протекување и има подолг работен век и целокупна посилна градба во споредба со традиционалните приклучоци за завртки. Пумпата за притисок на дејствување е дизајнирана да се крене со минимален напор, интегриран вграден бајпас и преоптоварување вентил што го штити хидрауличниот систем да се прошири надвор од границите.

Карактеристики

Производи во категоријата

Електричен вентилатор за електрична енергија од 1500W, присилен во затворен простор за грејач на вселенски грејач со термостат

DEN 0.33

Овој електричен грејач на вселената во типот на вентилаторот е одличен избор за употреба како дополнит�

Лесна јакна за лесни за девојчиња Девојки деца со качулка со ватирана палто топла лесна зимска топла кошула џемпер врвови девојки

DEN 0.33

Девојки девојки јакна паѓаат модерна зимска дете за новороденчиња, деца од руно јакни, топли деца зимск�

Водоотпорни завеси за туширање цвеќиња Птици 3Д завеси за бања со куки Дома Декорација 180* Печатење екранот за печатење за

DEN 319.84

【Висококвалитетни материјали и прекрасен дизајн】 завесата за туширање е направена од 100% полиестерск�

Мермер инки пастелно неонски розови сиви и црни апстрактни проток Прекрасен DIY природен здраво рез суминагаши фрли перница

DEN 271.84

Стилски и уникатен дизајн за декорација на домови Двоен страничен образец за печатење со невидлив пате�

Странтн женски ден на модна независност, печатени обични панталони со панталони со широки панталони за нозе, панталони за жени

DEN 367.84

Денот на женската модна независност, печатено случајно разгорени панталони со широки панталони за нозе

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.