• Ново
Глава цел MTB велосипед 18. во

Глава цел MTB велосипед 18. во

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Главата цел М26 е одличен почетен велосипед за секој што влегува во планински велосипедизам. Одликувајќи се со вилушка за суспензија на SR Suntour, рамка за алуминиум, делови од алуминиум, алуминиумски тркала и удобно седло од Вело. Овој велосипед е опремена со 21 брзина Shimano и достапен во 18,5 или 21 во големини на рамки. Рамка/вилушка : Алуминиум 18,5 и 21 рамка за машки и 16,5 и 19 "рамка за дами и SR Suntour M3020 Aluminum Suspent Forkwheels/Times : 26 во легури на легури со инова 26 x 2.125 Mtb Tires Drive Train : Shimano Trigger Shifters 3 x 7 (21 брзина) со Shimano TX35 заден дераил со KMC Z50 ланци/кокпит : : Promax алуминиум V-сопирачки.

Карактеристики

Производи во категоријата

Stuple Industries кои се повлекуваат во далечна планинска окер, сонцето графичка уметност црна врамена уметничка печатена wallидна

DEN 0.33

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.