• Ново
Младински 9-шипки напредни франшиза со мекобол франшиза

Младински 9-шипки напредни франшиза со мекобол франшиза

Оценка на клиентот:
DEN 959.52

Износ
Залиха

- Средна должина од средна должина- потпетица до пети за крајна удобност- гумени столпчиња- Обезбедува удобност и издржливост за сите типови на теренот- Тежина : 7,0 мл Младинската франшиза Мизуно Франшиза 7 Брз терен мекобол со мекобол се специјално дизајнирани за удобност и трајност за елитно ниво брзо играчи на теренот. Играјте агресивно со супериорна влечење, амортизирање и стабилност што ви овозможуваат да ја ставите најдобрата нога напред кога ќе излезете на дијамантот за да се соочите со вашата конкуренција.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Летни Сандали Модна Мрежа Што Дише Удобен Дебел Ѓон Рамно Дно Секојдневни Сандали Чевли На Отворено На Плажа Женска Беж

DEN 1.67

Опис : Пол : Жени, Девојче Горниот Материјал : Мрежа Единствен Материјал : Гума Сцени : Внатрешна И Надвор�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.