• Ново
Businessвори Печатење Бизнис Картички, 2 3.5

Businessвори Печатење Бизнис Картички, 2 3.5

Оценка на клиентот:
DEN 431.84

Износ
Залиха

Оставете го вистинскиот прв впечаток Со Визит-Картичките Наeryвори. Исечени од квалитетни картони со тежина од 80 фунти / 216гсм, овие премиум картички веднаш се чувствуваат различно од секојдневната картичка. Без разлика дали ви требаат квалитетни визит-картички, картички за лојалност, картички за потсетување на состаноци или повеќе, овие 2" х 3,5" картички се исклучителен начин да се издвоите од толпата. Секој лист од 8,5 "х 11" има ексклузивна Сигурна технологија За Напојување за да го подобри усогласувањето на печатењето и да избегне заглавување во вашиот ласерски печатач. Границата на секоја визит-картичка е прецизно исечена со низа засеци што го олеснуваат одвојувањето на картичките додека оставаат зад себе мазен раб. Користетеeryвори Дизајн И Печатење за лесно креирање двострани прилагодени картички од вашиот дом или бизнис. Бесплатниот софтвер базиран на прелистувач има се што ви треба за дизајнирање бизнис ви благодариме картички, награда картички, RSVP картички и многу повеќе. Пробајте го денес на веб-страницата На Avвори. Лесно креирајте сопствени визит-картички, повикувачки картички, картички за лојалност, RSVP картички и многу повеќе со бесплатни шаблони и дизајни на веб-страницата На Avвори. Секој лист хартија За визит-картички Avвори има сопствена Сигурна технологија За Напојување за да испорача посигурна храна преку вашиот печатач, спречувајќи неусогласеност и заглавување. Повеќе прецизни намалувања се користат за да се остави зад себе мазна граница околу секоја визит-карта. Исечете од премиум хартија за акции на визит-картички со тежина од 80 фунти / 216гсм. Добијте остро печатење без дамки од двете страни НА вашите визит-картички "НАПРАВИ САМ" со листови оптимизирани за ласерски печатачи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Сечилото Сребрена Метална Понтијачка Краткоденица

DEN 126.08

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Грејс Илустрација Животински Отпечатоци Зебра Кожа Книга Паричник Случај Покритие

DEN 799.84

Главата Случај Дизајни Официјално Лиценциран Грејс Илустрација Животински Отпечатоци Зебра Кожа Книг�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.