• Ново
Кони Валани Раб Хартија Конус Чаши, 4. Оз, Бело, - KCI45KPPK

Кони Валани Раб Хартија Конус Чаши, 4. Оз, Бело, - KCI45KPPK

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Чувајте куп од овие практични чаши за конуси близу до вашиот ладилник за вода. Цврстиот спој на заптивката обезбедува перформанси отпорни на истекување. Лесно, еднократно издавање го минимизира отпадот. Чувајте магацинот во вашиот вода кулер. Цврсто - печат цвест. Лесно-издавање. Број на модел : 4,5 КПС.

Карактеристики

Производи во категоријата

Механи Носат Црни Ракавици Против Вибрации Од Синтетичка Кожа Со Целосен Прст Од М-Пакт Со Неопренови Куки и Зглоб Од Јамка,

DEN 399.20

Висок профил, обликувана ТПР (Термичка Пластична Гума) заштита на прстите повеќеслојна Кларино МВХ2 дла�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.