• Ново
Хонран Држач За Датотеки-Водоотпорна Торбичка За Патент, Проѕирна Издржлива Торба За Складирање Датотеки За Повеќекратна Употреба За Училиште, Канцеларија, Дом

Хонран Држач За Датотеки-Водоотпорна Торбичка За Патент, Проѕирна Издржлива Торба За Складирање Датотеки За Повеќекратна Употреба

Оценка на клиентот:
DEN 1.67

Износ
Залиха

Опис : Воведување на нашиот држач за датотеки, совршено решение за сите ваши потреби за складирање! Направени од густ, водоотпорен и отпорен на влага материјал, овие кеси се дизајнирани да ги заштитат вашите важни хартии и уреди од каква било потенцијална штета. Секоја торба има цврст метален патент со јамка од јаже, што ви овозможува лесно да ги обесувате и пристапувате до вашите предмети секогаш кога е потребно.Со нивната умерена транспарентност, овие торбички со патент обезбедуваат приватност за вашите документи, додека сепак ви овозможуваат да ја идентификувате содржината внатре. Ова ги прави идеални за организирање разни предмети во вашиот ранец или патна торба, обезбедувајќи брз и лесен пристап до се што ви треба.Изработени од мек и издржлив ПВЦ, нашите проѕирни торбички со патент не само што се водоотпорни, туку и отпорни на абење и еднократно. Тие ефикасно ги штитат вашите работи од нечистотија и ги одржуваат во чиста состојба. Транспарентниот дизајн дополнително ја подобрува практичноста со тоа што ви овозможува лесно да ја идентификувате содржината на секоја кеса.Овие разноврсни кеси се погодни за широк спектар на употреба. Без разлика дали станува збор за складирање важни хартии, уреди, книги или уметнички материјали, нашите торби со патенти за држачи за датотеки ве покрија. Тие се совршени за училиште, канцеларија, дом, учење, училница, студентски дом, па дури и скицирање во движење.Не правете компромис за квалитетот и функционалноста кога станува збор за организирање на вашите работи.Име на ставка : Материјал За Држење Датотека : Пвц Карактеристики : Патент, Транспарентен, Водоотпорен, Детали За Повеќекратна Употреба : 24х11см, Л : 24см/9,45", В : 11см/4,33 " (Прибл.) 12, 5х10, 5см, Л : 12,5 см/4,92", В : 10,5 см/4,13 " (Прибл.) 19, 5х14см, Л : 19,5 см/7,68", В : 14см/5,51 " (Прибл.) 29х20, 5см, Л : 29см/11,42", В : 20,5 см/8,07 " (Прибл.) 38х28, 5см, Л : 38см/14,96", В : 28,5 см/11,22 " (Прибл.) 18x12cm, L : 18cm/7.09", W : 12cm/4.72 " (Прибл.) 23, 5х17, 5см, Л : 23,5 см/9,25", В : 17,5 см/6,89 " (Прибл.) 33, 5х24, 5см, Л : 33,5 см/13,19", В : 24,5 см/9,65 " (Прибл.) 44, 5х32см, Л : 44,5 см/17,52", В : 32см/12,6 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 12 х Држач За Датотеки Издржлив И водоотпорен пвц материјал ги штити вашите предмети од нечистотија и оштетување. Транспарентниот дизајн овозможува лесна идентификација на содржината. Разновидно решение за складирање за училишен прибор, канцелариски материјали и многу повеќе. Совршен за дома, учење, училиште, канцеларија или студентски дом. Идеален за организирање и складирање фактури, сметки и уметнички материјали.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бохо Сонце капа на ботанички лисја ботаничка и цветна графичка уметност металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 1.00

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.