• Ново
Божиќна Лимена Плоча Бонбони Топка Бо Новогодишна Елка Бонбони Железни Топчиња Приврзок Божиќ Одвојлив Бонбони Бо Висечки Украс За Декорација На Новогодишна Елка

Божиќна Лимена Плоча Бонбони Топка Бо Новогодишна Елка Бонбони Железни Топчиња Приврзок Божиќ Одвојлив Бонбони Бо Висечки Украс

Оценка на клиентот:
DEN 271.84

Износ
Залиха

Име На Производот : Сферична Божиќна Кутија За Бонбони. Материјал : Железо. Нето тежина на производот : 0,03 кг. Производ бруто тежина : 0,035 кг. Големина на производот : 6.8*6.8*6.8 км. Список за пакување : 1 парче* тегла за бонбони }Убаво дизајнирана-Секоја тегла за бонбони има различен дизајн на форма, мала и симпатична. ● Добра декорација ● - теглата со шеќер не е само добар подарок, со врвка одозгора, туку и добар украс За Новогодишна елка, што е многу погодно за вашите празнични забави и секојдневна употреба, создавајќи топла божиќна атмосфера за вас. `+Совршен Празничен Подарок - можете да им го подарите на вашите малечки Како божиќен подарок што дефинитивно ќе ги направи среќни и среќни Овој Божиќ. Не е лесно да се скрши – секоја од нашите шеќерни лименки е направена од железо и не е лесно да се скрши. [Лесни за употреба, разноврсни] – Кутиите За Бонбони можат да соберат широк спектар на бонбони и може да се користат и Како украс За Божиќ во вашиот дом.

Карактеристики

Производи во категоријата

Hesroicy Фрли Перница Симпатична Мачка Канџа Изглед Двојна Употреба 2-Во-Животински Маче Шепа Кадифен Перница Дремка Ватенка

DEN 1.00

Опис : Перница со изглед на шепа на мачка, многу симпатична; има висока еластичност, полна со полнење, се �

Девојки Костим За Капење Долги Ракави Костими За Капење Комплет Смачкан Костим За Капење На Плажа За Брзо Сушење Црна Големина

DEN 319.84

Сезона : Лето Пол : Девојки Тип на ракав : Без Ракави Ве молиме погледнете ја табелата со големини што ја д

Женска Широка Нога На илиоге Секојдневно Носете Панталони Со Врвки Есенски Широки Панталони Со Целосна Должина Џебови Товар

DEN 271.84

ИЛИОГЕ МОДА Карактеристики : Сечење На Ногата : Широк Стил На Нозе : Должина На Товар : Тип На Целосна Дол�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.