• Ново
Хајки Супер Абсорбента Подна Подлога,Абсорбента За Бања И Душеци За Брзо Сушење На Тепих, Душеци За Подот Што Не Се Лизгаат Во Бањата

Хајки Супер Абсорбента Подна Подлога,Абсорбента За Бања И Душеци За Брзо Сушење На Тепих, Душеци За Подот Што Не Се Лизгаат

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Супер Абсорбента Подна Подлога, Абсорбента За Бања и Душеци За Брзо Сушење На Тепих, Душеци За Подот Што Не Се Лизгаат На Вратите : Силни Нелизгачки : нашите подни душеци што не се лизгаат се изработени од пвц+технички кадифе, кој се суши побрзо од обичните подни душеци. Цврсто држење на дното од гума што не се лизга за да се зголеми безбедноста и стабилноста. Апсорпција на вода и Брзо сушење : Силна апсорпција на вода, брзо продирање на вода без акумулација. Може брзо да ги апсорбира дамките од вода и дамките од масло. Чувајте го подот чист и сув за да го одржувате вашиот дом удобен и чист. Сценарија за употреба : Погоден За бања, мијалник, кујна, перална, дневна соба, спална соба, влез итн. Подни Душеци : Помага да се намали оштетувањето на подот од прскалки и дамки од масло. Подните ДУШЕЦИ со добар квалитет не се распаѓаат или компресираат со текот на времето, може да се користат континуирано долго време. Лесно За Чистење : подната подлога е отпорна на масло и брзо ја апсорбира водата. Треба да се исчисти со четка или сунѓер, што ќе ви заштеди време и енергија.Тежина на производот : 750 GSize : 50x80cm Color : Содржина На Blue Package : Супер Абсорбента Подна Подлога € 1 Material : Pvcnotedome поради рачни мерења, ве молиме дозволете мали отстапувања во мерењето.Поради различните ефекти на екранот и осветлувањето, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Хајки Супер Абсорбента Подна Подлога, Абсорбента За Бања И Душеци За Брзо Сушење На Тепих, Душеци За Подот Што Не Се Лизгаат Во Бањата. Квалитет Без Грижа : Произведено Во Кина, со безбедно обезбедување квалитет, ќе добиете целосно задоволство од оваа нарачка. Напред-Размислување : Иновацијата е моќта што не води напред. Современ дизајн кој е пример за вредност и квалитет. Прифатлива Цена : Иако производот нема фенси перформанси, ги има потребните карактеристики и е достапен. Ветување За наплата : Вашата насмевка е најголемата афирмација за нас. Ако најдовте нешто незадоволно од предметот, ве молиме контактирајте не за целосна наплата.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sunisery Бебе Девојка Момче Crewneck Дуксер Преголем Џемпер Ромпер Пуловер Со Долги Ракави Врвна Симпатична Есенска Зимска Облека

DEN 160.16

Спецификации : За Толпата : Бебе Девојки Ткаенина : Памучна Мешавина Стил : Секојдневен Шема : Печатење Т�

TKing Мода Жени Лето Плус Големина Туника Резервоарот Блузи Без Ракави Обичен Круг Вратот Мермер Печатење Кошули Блуза Сина

DEN 287.84

Наша цел е да ви помогнеме да станете мода.Ние се стремиме да ги направиме луѓето што ја носат нашата обл

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.