• Ново
Вивиањо Хд Менс Блузи Клиренс Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Флеш Зема Разнобојни

Вивиањо Хд Менс Блузи Клиренс Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Флеш Зема Разнобојни

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Карактеристики : ткаенината е еластична, удобна и дише. Карактеристики : Краток Ракав, Дуксери, Печатење, Дневно, Моден Стил. Ќе биде совршено да се спарите со панталони, хеланки или фармерки за секојдневен, но трендовски изглед, погоден за пролет, aut или зима. Тоа е прекрасен подарок за себе, пријателите или членовите на семејството. Проверете ја табелата со големини и потоа изберете ја вашата големина. Материјал : полиестерокција : Дневно, покажете го случајот, метод на перење забави : сезона на перење машини : пролет, Лето,aut, зима : вистинска големина забележете дека малата разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот.Содржина на пакетот : 1 Компјутер мажите врвни големини : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Ракав : 23см/9.06" Рамо : 49.5 см/19.49 "Должина : 76см/29.92" Машки Врвови Дозвола Машки Денот На Вљубените Печатени Еден Џеб Кошула Повик Лабава Печатени Џеб Кошула Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Маичката е погодна за повеќето машки фигури. Едноставниот и дарежлив дизајн никогаш нема да биде застарен. Добар квалитет, светлина и светлина, нема да бидат жестоки во лето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бамбус подлога за душеци, преполнет дополнителен кадифен топер, технологија за ладно проток, 16 длабок џеб, близнак, зелена

DEN 3.00

Елегантна удобност, Рајон добиен од подлога за душеци од бамбус што ќе одговара на душеците длабоко до 16

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.