• Ново
Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Изгорени Розови Килими, 8 ' Плоштад

Компанијата Ахгли Затворен Плоштад Обработени Изгорени Розови Килими, 8 ' Плоштад

Оценка на клиентот:
DEN 2.67

Износ
Залиха

Ахгли Компанија Внатрешен Плоштад Со Шема Изгорени Розови Килими, 8 ' Квадратни. Дизајниран да издржи секојдневно носење, овој килим е погоден за деца и миленичиња, лесен за чистење и одржување и совршен за области со голем сообраќај. Областа килим е отпорен на дамки, отпорен на бледнее и не фрла. Областа Килим е моќта и многу мека под нозете. Може да се користи за станбени и комерцијални цели. Мешавина Од Поли-Волна; Памучна Подлога. Моќта Се Наѕираше; Висина На Купот : 0,35 инчи. Отпорен На Дамки; Отпорен На Избледување; Без Пролевање. Пријателски За деца и Миленичиња. Достапно во повеќе Големини и Форми. Користете За Станбени или Комерцијални Простори.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пико Жици 0972PT Пико Засилувач Ма Само-Соголување Во Линија Носителот На Осигурувачи За Сечилото Тип Осигурувачи Сина По Пакет

DEN 0.67

Пико Жици 0972 PT Pico 20 Засилувач Макс СамоСоголување Во Линија Држач За Осигурувачи За Типот На Сечилото Ос

Каролини Богатства ЦК5853МАТ Кавалер Кинг Чарлс Спаниел Љубовна Врата Мат, Внатрешен Килим или Надворешен Добредојде Мат 18х27

DEN 2.00

Каролини Богатства CK5853 MAT Кавалер Кралот Чарлс Спаниел 2 Љубов Вратата Мат, Затворен Килим или Отворено �

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.