• Ново
Кабана Гранат Крем Црвена 4'X6' Внатрешна Надворешна Површина Килим Крем Црвена, 6'7 6'7 Круг

Кабана Гранат Крем Црвена 4'X6' Внатрешна Надворешна Површина Килим Крем Црвена, 6'7 6'7 Круг

Оценка на клиентот:
DEN 4224.00

Износ
Залиха

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Колекцијата на килими кабана Лесни За Нега На Теписи За Сите Временски Услови Шабана внатрешни/надворешни килими нудат избор на елаборирани подни облоги за која било прометна област од домот, внатре или надвор. Разиграните цветови, бујните лози и фантастичните геометриски мотиви создаваат амбиент на"престој " на која било палуба, трем или двор. Килимите за двор кабана се направени со издржливи синтетички предива за отпорност на временски услови, абење, мувла и мувла и избледување од сонцето. Боја : Крем/Црвена. Големина : 6'7" Х 6 '7" Круг. Моќта Се Појави Во Турција. Висина на купот : 0.2 во. Подлога од латекс, подлога за тепих (се продава одделно) се препорачува за да се избегне менување и лизгање. 100% Полипропилен. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба. Додатоци во животниот стил слики не се вклучени. Вакуум (по можност еден без шипки за тепање) редовно и чистете на место за дамки што тешко се отстрануваат, се препорачува професионално чистење на килими ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот. Избегнувајте директна сончева светлина бидејќи тоа ќе предизвика бледнеење на боите во вашиот тепих со текот на времето ставете го вашиот тепих подалеку од директна сончева светлина секогаш кога е можно. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови. За моментално преуредување на украсувањето, овој тепих е еден од најлесните и најмодерни начини за освежување на просторијата со карактер и стил. Ве молиме запомнете : сликите и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина. Пакувањето и испораката на вашиот килим може да предизвикаат привремени набори овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат назад-тркалањето или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин за отстранување на наборите во тепихот во вашата област, овозможуваат доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат. Достапно во повеќе бои и големини. Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање.

Карактеристики

Производи во категоријата

Индустриски студенти во комплет бели зајаци очила во зимски чизми за сликање црна врамена уметничка печатена wallидна уметност,

DEN 533.28

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.