• Ново
Нулум Камрин Текстура Племенски Затворен Надворешен Простор Килим, 8' 10', Беж

Нулум Камрин Текстура Племенски Затворен Надворешен Простор Килим, 8' 10', Беж

Оценка на клиентот:
DEN 3.00

Износ
Залиха

Кој рече дека убавите акценти на подот се само за внатре во домот, сѐ уште не сретнал внатрешен/надворешен килим. Секоја единица е дизајнирана да се спротивстави на елементите додека додава допир на шарм во вашата околина. Овие парчиња се толку разноврсни што можеби ќе се најдете како ги користите низ вашиот дом (не грижете се, тие се исто толку одлични и за внатрешна употреба!) Племенски Тепих Со Текстура На Нулум Камрин Во Затворен/Надворешен Простор. Машина Направена. Произведено Во Турција. Материјал : 100% Полипропилен. Поддршка : 100% Латекс. Поставување : Внатрешно / Надворешно. Препорачани Соби : Спална Соба, Трпезарија, Дневна Соба, Двор / Отворено, Ходник, Канцеларија, Кујна, Влез.

Карактеристики

Производи во категоријата

Студените индустрии заоблени сукулентни лисја Ботаничко ботаничко и цветно сликарство Нерамената уметничка печатена wallидна

DEN 1.33

Нашите wallидни плаки започнуваат како висококвалитетни литографски отпечатоци поставени на трајно 3,5ин

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.