• Ново
солакол Трпезариска Маса Божиќни Украси Божиќна Торба За Подароци Божиќна Торба За Подароци Божиќна Празнична Декорација Слатки Божиќни Торби За Подароци

солакол Трпезариска Маса Божиќни Украси Божиќна Торба За Подароци Божиќна Торба За Подароци Божиќна Празнична Декорација Слатки

Оценка на клиентот:
DEN 255.84

Износ
Залиха

Популарни стилови Божиќни чорапи Божиќни украси торби За Подароци божиќни Карактеристики : Количина : 1 Компјутер Тип : Божиќна торба за подароци.Дебелина : средни димензии : 42 см х 16 см најдобри украси и подароци.Исечените џуџиња се традиционалисти и се многу погодни за давање празнична атмосфера.Тој ќе биде празнична дама на вашата трпезариска маса и декорација на домот.Тие се совршен подарок за украси За божиќни празници.Совршената големина додава интересни и бои во вашиот дом.Донесете силна божиќна празнична атмосфера во вашето семејство, многу погодна за божиќна декорација.Содржина на пакетот : 1 х Божиќна Чанта Количина : 1 Еез Тип : Божиќна торба за подароци. Дебелина : средна. Димензии : 42 см х 16 см. Најдобрите украси и подароци. Симпатичните џуџиња се традиционалисти и се многу погодни за давање празнична атмосфера. Тој ќе биде празнична дама на вашата трпезариска маса и декорација на домот.

Карактеристики

Производи во категоријата

Водоотпорен безжичен слушалки на Ирина, кои патуваат со Bluetooth-компатибилен микро USB во уво, слушалки за слушалки за слушалки

DEN 2.67

Опис : Bluetoothкомпатибилен 5.2 : Оваа безжична слушалка има брз и ниско задоцнување на сигналот, обезбедувај

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.