• Ново
Женски Огледални Фиџи МК1003-10016г - Сребрени Авијатичарски Очила За Сонце

Женски Огледални Фиџи МК1003-10016г - Сребрени Авијатичарски Очила За Сонце

Оценка на клиентот:
DEN 191.52

Износ
Залиха

Неговата пламена жешка надвор и ќе го направите уште потопло со согорување на сцената со вашите жешки нови нијанси. Не го имитирате најновиот моден тренд што го создавате за прв пат. Како е да се биде оној кој сите други го копираат? Фантастично! Знаете дека го имате без оглед на ТОА што навистина е во овој даден момент. Па, како точно скокнавте толку далеку пред толпата за да бидете личноста што сите други ја имитираат? Полека. Тоа е комбинација од вашата имагинација вашето одлично чувство за стил вашата љубов кон нешто ново малите интерјекции на леле и пица на сите вистински места во вашата гардероба и да го надополниме сето тоа најновото во женските модерни очила за сонце Мајкл Корс. Мајкл Корс очилата за сонце се крунисувачкиот допир на вашиот ансамбл за облека. Нивните уникатни рамки за авијатичари дефинитивно се издвојуваат од просечните рамки за очила за сонце од типот на мелница и нивните многу модерни сребрени метални рамки се буквално лесни години пред која било од конкуренцијата. Одозгора сето ова е исклучено од начинот на кој нивните сиви пластични леќи ги надополнуваат рамките и истовремено го надоместуваат овој пар очила за сонце од сите останати во толпата и не е ни чудо што изгледате толку добро како што изгледате! Па сега кога знаете што ве спречува да го подигнете вашиот следен фантастичен пар? Без разлика дали станува збор за шопинг на забава на улица на одмор или пукање напред и назад низ градот за да ги завршите сите ваши задачи сигурно ќе знаете дека луѓето ве гледаат вас и вашиот стилски ансамбл на мода кој секогаш е надополнет со вашиот нов пар Очила за сонце Мајкл Корс. Мајкл Корс очила за сонце направени во Кина. Сосема нови автентични Очила ЗА Сонце МАЈКЛ КОРС во Боја 10016гр сребро. Оваа големина на рамката За Очила за Сонце е 58-14-135. Овој модел е Женска рамка И доаѓа со се што би добиле доколку го купите во локална продавница за малопродажба. Купувајте со доверба.

Карактеристики

Производи во категоријата

Канруло Новороденче Девојче Божиќ Ромпер Фустан Карирани Долги Ракави Тул Здолниште Боди Со Лента За Глава Постави Црно Црвено

DEN 206.24

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка Ја продава Канруло Од Пазарот Џојбај.Карирана печатена ше�

ханксиулин љубов срце круг двослојни девојки сребрена нараквица женски дизајн смисла гроздобер личност стринг подарок

DEN 624.00

Љубов Срце Круг Парче Двослоен Девојки 925 Сребрена Нараквица Женски Дизајн Смисла Гроздобер Личност Ст�

Ханас Модни Чорапи Женски Печатени Тенок Висок Струк Еластична Обвивка Колк Полите Средна Должина Половина Здолниште Портокалова

DEN 3.00

Големина : С САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 68см / 26.77" Колк : 8286см / 33.86" Должина : 102108см / 42.52" Го�

Момчиња Компресија Дете Деца Бебе Момчиња Девојки Краток Ракав Екипажот Маици Блузи Маица Облека За Деца Момчиња Маица Големина

DEN 319.68

Сезона : Пролет, Лето Ракави тип : Краток Ракав Тип патарн : Дете 4t Момчиња Момче Пижами Врвот Долна Облек�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.