• Ново
Мултимонополски Женски Божиќен Фустан До Глуждот, Цртан Принт V - Врат Долг Ракав Половината Ремен А-Линија Фустан

Мултимонополски Женски Божиќен Фустан До Глуждот, Цртан Принт V - Врат Долг Ракав Половината Ремен А-Линија Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 574.08

Износ
Залиха

Женски Божиќ Глуждот Должина Фустан, Цртан Филм Печатење V-Вратот Долг Ракав Половината Лента А-Линија Фустан. Големина шема : . Големина(см)t t t ttt. s t Length : t122t Bust : t76-86tsholder : t38. Мt Length : t123t Bust : t80-90tsholder : t39. Lt Length : t124t Bust : t84-94t Shoulder : t40. XLt Length : t125t Bust : t90-100t Shoulder : t41. 2xlt Length : t126t Bust : t96-106t Shoulder : t42. Големина (инч)t t t t t t t . St Length : t48. 03 t Bust : t29. 92-33. 86t Shoulder : t14. 96 . Mt Length : t48. 43 t Bust : t31. 5-35. 43tsholder : t15. 35 . Lt Length : t48.82 t Bust : t33. 07-37. 01t Shoulder : t15. 75 . XLt Length : t49. 21 t Bust : t35. 43-39. 37tsholder : t16. 14 . 2xlt Length : t49, 61 t Bust : t37, 8-41, 73tsholder : t16, 54 . Спецификации : . Материјал : Полиестер . Шема : Цртан Филм. Ракави : Долги Ракави. Јака : V-Вратот. Големина : S/M/L/XL/XXL. т. Содржина На Пакетот. 1* Фустан . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Висококвалитетен материјал : фустанот е изработен од полиестер, а ткаенината погодна за кожата е мека и удобна за носење, што е погодно за женска нежна кожа. Дизајн : Печатење на божиќни елементи со дедо Мраз, елен и други модели изглед, долги ракави, длабок V-врат, дизајн на вратоврска на половината, фустан до подот, верзија со а-линија. Повод : Погоден За Божиќни активности, тематски забави, датуми, забави, тематски забави и цркви за да се создаде шармантен изглед. Избор на подароци : Погоден За семејство, пријатели или колеги како подароци за роденден или подароци за одмор, особено за оние кои сакаат здолништа. Пакетот вклучува : 1 * фустан, поддршка машина за перење, висат за да се исуши, не железо или белило.

Карактеристики

Производи во категоријата

Случај Ykohkofe Погоден Мини-Градиент Против Гребење компатибилен Со Компатибилен Со Боја Мини Шема Против Паѓање Назад Тенок

DEN 2.00

Случај Изработен од tpu материјал на страна 9 H HD Јасно Стакло хардбек поликарбонат панел, и гребењеслој н�

Поправка Боја Оз Основно Палто, Проѕирно Палто И Прајмер Компатибилен Со Метеорит Сребрен Металик Астон МАРТИН В ВАНТАЖ РОУДСТЕР

DEN 3.00

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричкат�

Journalурнал за диети: Книга за дневник на храна и дневник - Планер за јадење и тракер за слабеење и намалување на крвниот притисок

DEN 0.33

Мојата лична храна за диета за храна, кој се обидувате да се вратите во вашата идеална тежина или само шт

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.