• Ново
Флеш Мебел Ривердејл Кралицата Големина Тафтувани Тапациран Платформа Кревет Во Беж Ткаенина Со Меморија Пена Душек

Флеш Мебел Ривердејл Кралицата Големина Тафтувани Тапациран Платформа Кревет Во Беж Ткаенина Со Меморија Пена Душек

Оценка на клиентот:
DEN 12862.72

Износ
Залиха

Престанете да барате, овој луксузен кревет на платформа ќе ве држи во стравопочит секој пат кога ќе влезете во вашата спална соба. Овој комплетен сет ја вклучува рамката за кревет со големина на кралица и хибридната џебна пружина и душекот од мемориска пена во кутија. Оваа убавина е украсена со кастрење на ноктите на испакнатите страни и има глава на тафтувана плоча со копчиња. Насловот има голема висина за да се потпрете на него, додека ниската поставена рамка сепак обезбедува отворена привлечност што ја барате кога гледате кревети на платформа. Душекот се наоѓа на врвот 30 дрвени потпорни летви. На 12" мемориската пена и џебниот пружински душек обезбедуваат супериорна изолација на движењето и ги поддржуваат контурите на вашето тело. Хибридниот душек се состои од џебни пружински калеми и два слоја мемориска подлога од пена кои обезбедуваат бариера помеѓу пружините за лесен одмор. Пената Е Сертифицирана ОД СЕРТИПУР-САД, така што е ослободена од тешки метали, фталати, бпде, формалдехид и има намалени VOCs за да можете лесно да знаете дека квалитетот на воздухот во затворените простории нема да биде загрозен.Пената Е Сертифицирана ОД СЕРТИПУР-САД, така што е ослободена од тешки метали, фталати, бпде, формалдехид и има намалени VOCs за да можете лесно да знаете дека квалитетот на воздухот во затворените простории нема да биде загрозен.Душекот веднаш почнува да се шири откако ќе ја исечете пластиката и ќе се врати во првобитната форма за 48 до 72 часа. Кога размислувате за купување на следниот кревет, овој висок кревет на платформа треба да биде на врвот на вашата листа. Флеш Мебел Ривердејл Кралицата Големина Тафтувани Тапациран Платформа Кревет Во Беж Ткаенина Со Меморија Пена Душек. Кревет Пакет : Платформа Кревет И Душек Во собата. Кралицата Платформа Кревет Рамка, Без Кутија Пролет Бара 67,5"W x 86" D x 48,5 "H; Големина На Главата : 67,5 "W x 4"D x 31,5" H. беж ткаенина тапациран панел насловот со копче тафтинг, Подигнати блок нозе. 30 Ребра За Поддршка На Дрво, Летва До Висина На Подот : 11,25"Ч; Висина На Подножјето : 4" Ч, метална нога за Поддршка На Центарот. Тежина Капацитет 771 Фунти. Сертипур-Американски Сертифициран Душек За Кралица Од Пена-Средна Цврста Удобност. Тесен Врвен Душек За Кревет со Подлога Од Пена Со Висока Густина, рачки за Душеци за лесно движење. 12 "Душек со 10" Џебни Пружински Калеми; 6,5 Пружини со Мерач промовираат проток на воздух за удобен сон. Компресирани и испорачани во кутија за лесна испорака и поставување, ве Молиме дозволете 48 - 72 часа за целосно проширување на душекот. Платформа кревет основа со насловот и џеб пролет душек комплет во комплет идеален за секој простор за спиење. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Вкупна Големина : 67,5"W x 86" D x 48,5 "H; Големина На Главата : 67,5" W x 4 "D x 31,5" H; Летва До Висина На Подот : 11,25"; Висина На Подножјето : 4".

Карактеристики

Производи во категоријата

Улица дневно за жени обичен летен фустан, резервоарот без ракави без ракави, тесен фустан, фустан, замав фустан, мода тенок

DEN 2.67

Сезона : Сите Пол : жени Материјал : полиестер Декорација : Ништо Должина на ракавот : без ракави Тип на ше�

Piggy Bank, анти-падна банка за монети, момчиња девојки најдобар подарок за деца за деца за деца кои складираат монети одлични

DEN 239.84

Piggy Bank, AntiFall Coin Bank, Девојки за момчиња Најдобар подарок за деца за деца, кои чуваат 200 монети Одлични подар

Диво Боби, Пчела Среќна мотивациска инспиративна наставници, поп култура, жени три-мешавини на резервоарот за тркачки бек, гроздобер

DEN 319.84

Ние нудиме најразлични производи што се погодни за секое време Уживајте во една од овие новини, торби за

Супер голема плус големина 4XL-10xl Висока еластична еластична плима за пливање Покријте го тенок стомак за пливање, со притисок

DEN 3.00

Пол : Womenенски материјал : најлон, спандексигин : копно Chinacn : Fujianitem Тип : Два тип на парчиња : Име на пливање

B91XZ Преголеми кошули за жени Ден на независност за жени кои печатат дневни летни кошули за женски резервоар за вратот на врвовите

DEN 255.84

Преголеми кошули за ден на независност на жените за жени печатат дневни летни кошули за женски резервоа

Дизајн на главни случаи, официјално лиценциран Кобра Каи, компонирана уметност Johnон Лоренс WWD, тврд бек, компатибилен со

DEN 799.84

Дизајн на главни случаи, официјално лиценцирана Кобра Каи, компонирана уметност Johnон Лоренс, тешкиот сл

Ткаенина од лажица - чадори од микро скала Мулти пролет Мал мал чадор отпечатен на модерна маст од ткаенина од маснотии - облека

DEN 3.33

Микроскала чадори мултипролет мала ткаенина од лажица од страна на ткаенината на дворовите, е одржливо

Работни панталони за мажите за мажите за мажи со високи ребра џогер тенок фит тренинг панталони со поштенски џебови небо сина,

DEN 3.00

Џеб лето Хаваи пролетна плажа карго за одмор памук во боја, цврста машка забава, мулти работа, панталони

Вежба за тренери за замав за замав за тренинг за почетници за тренинг за голф за обука за обука за почетници и деца, помагала

DEN 479.84

Функција : 1 Ставете ја шарката во правилна позиција на голф клубот и држете ја на место, а потоа одморете

Tinksky најдете радост во патувањето со клуч за патување среќен кампер RV приколка со клуч за клучеви Уживајте во пензија за

DEN 223.68

Опис r r Дали барате специјален и креативен клуч за клучеви? Оваа ставка ќе биде добар избор за вас Направ

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.