• Ново
Пејачката Перлизираше Прави Иглички-Големина 90 Пкг

Пејачката Перлизираше Прави Иглички-Големина 90 Пкг

Оценка на клиентот:
DEN 191.84

Износ
Залиха

ПЕЈАЧ-Перлизирана Глава Директно Иглички. Овие иглички се корисни за многу намени за шиење и изработка. Овој пакет од 2-1/2х3-1/2 инчи содржи 90 никелирани челични бисерни глави со големина од 20-1-1/4 инчи. Предупредување : Ова е остар производ, држете се подалеку од децата. Увезени. Пејачката Перлизираше Прави Иглички-Големина 20 90/Пкг.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.