• Ново
Ханас Блузи Женски Резервоар Врвот V Вратот Работа Лето Блузи Симпатична Возбуда Ракав Без Ракави СИВА XL

Ханас Блузи Женски Резервоар Врвот V Вратот Работа Лето Блузи Симпатична Возбуда Ракав Без Ракави СИВА XL

Оценка на клиентот:
DEN 0.33

Износ
Залиха

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 98см/38.58" Рамо : 38см/14.96" Должина : 64см/25.20" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Рамо : 39см/15.35" Должина : 66см/25.98" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА британија : 12 ЕУ : 38 биста : 108СМ/42.52" рамо : 40см/15.75" должина : 68см/26.77" големина : xl сад : 10 велика британија : 14 ЕУ : 40 БИСТА : 114СМ/44.88" рамо : 41см/16.14" должина : 70см/27.56" големина : xxl сад : 12 Велика БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 БИСТА : 120см/47.24" рамо : 42см/16.54" должина : 72см/28.35" женски резервоар врвот v вратот работа лето блузи симпатична возбуда РАКАВ БЕЗ РАКАВИ ОПИШЕ??Материјал : врвот е многу мек, дише, не проѕирен и Лесен. Тоа е толку удобно за носење.??Карактеристика : Елегантен и трендовски, со v вратот, без ракави и заоблени полите, цврста боја и шарени. Погоден за пролет и лето.??Прилика : Пролет и лето, совршен за работа канцеларија, повик излети, датира, шопинг, викенд, патување и секојдневно носење.??Натпревар : врвовите може да се носат со фармерки, здолништа, хеланки, шорцеви, кожени здолништа и може да се носат со јакна во пролет и fall.??Нега на облека : Машинско перење или миење раце. Со грижа, можете да го задржите врвот изгледа убаво. Ве молиме внимателно прочитајте ја нашата табела со големини пред да нарачате.Информации за производот Пол : Женска Пригода : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Стил На Цврста Боја : секојдневна Должина : Редовно Вклопување : Тесна Дебелина : Стандарден метод на Перење : Рачно перење во ладна вода, закачете или исушете што ќе добиете : 1 Х женски врв. Стилот на женски врвови е симпатичен и ласкав. Можете да го покажете вашиот уникатен стил кога ќе ги носите овие секојдневни врвови. ●КАРАКТЕРИСТИКА : женскиот врв е направен од ткаенина со цврста боја и обично доаѓа во низа бои. Можете да се потпреме на оваа жените врвот во секое време ќе треба да се погледне и да се чувствуваат фаб!! Природно е, боите се совршени!. ①ПРИЛИКА : овој врв за жена совршено одговара за секојдневно, запознавање, шопинг, канцеларија, плажа, одмор, забава и така натаму. ●НЕГА на ОБЛЕКА : Машинско перење Или миење раце во ладна вода/не блендирајте/Закачете за да се исуши. €Натпревар● : оваа женска мода блузи лесно се спарува со чизми, фармерки, хеланки, кардиган, шорцеви и јога панталони.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кревети за платформа со големина на близнаци l во облик на кревет - кревети за рамка за платформа за дрва за деца тинејџери

DEN 2.67

Ова е вистински заштеда на простор со комбинирање на 2 кревети во еден Броеви на пакет : 2 Исто така, табел

Рао Е Направен За Домашна Супа Од Колбаси И Компири, 16оз, Вистински Зеленчук, Традиционална италијанска Топлина и Послужете

DEN 37.92

Донесете го дома познатиот вкус На Раос Направен За Домашна Супа! Нашата супа Од Колбаси И Компири е пре�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.