• Ново
Да4сите Единечна Д Рачка Лат Прицврстување На Машината За Влечење

Да4сите Единечна Д Рачка Лат Прицврстување На Машината За Влечење

Оценка на клиентот:
DEN 959.84

Износ
Залиха

НАПРАВЕТЕ ПОТЕГ ЗА ДА ЈА ОСПОРИТЕ ВАШАТА РУТИНА ЗА ВЕЖБАЊЕ. Сакате да изградите цврст грб, силни раменици и раце? Да4ал е горд што лансира нова револуционерна фитнес опрема, вклучувајќи Ја И Целата Додаток За Кабел Со Двојна Д-Ред, Трицепс Јаже, Лента За Притискање Во Форма На V, Ротирачка Права Лента, Ротирачка Гума Со Двоен Ред, Хромирана Гума Со Двоен Ред, Хром Со Двоен Ред и Прицврстување На Редот Со Двоен Ред. ПРИДОБИВКИ : Целни влакна длабоко во трицепсот. Нагласете го надворешниот дел од трицепсниот мускул. Стави поголем акцент на долгата глава. Зајакнете ги трите мускули на грбот на надлактиците. Работете ги рамената, стомачните мускули и горниот дел од грбот. ВЕЖБИ : Тренингот На целото тело повлекува падови, притиска падови, кадрици, притиснати, мито, свиткани над ред, мртво кревање со една нога, кревање раменици, хеликоптери, туркање, влечење, свиткување на коленото или продолжување на колкот. МУСКУЛИТЕ РАБОТЕА : Фокусирајте се На Латисимус Дорис, Големи И Мали Дрвја, Делтоидни, Ромбоиди, Бицепс, Големи Пекторалис и мускули На Трицепс. НАЈДОБРО ЗАДОВОЛСТВО : ние нудиме најдобро и целосно стоиме зад нашите премиум производи. Ако нашиот производ не ги задоволува вашите потреби, нашата услуга за клиенти е бесплатна за да го реши вашиот проблем одеднаш. Кликнете НА "ДОДАЈ ВО КОШНИЧКА" за да ја имате најдобрата зделка сега! 6,12-ИНЧНА ДОЛЖИНА x 5,59-ИНЧЕН ШИРОК : Совршената димензија обезбедува удобност за време на тренингот, добро се вклопува во вашата дланка. УНИВЕРЗАЛЕН ДИЗАЈН : Дизајниран За кабелски системи. Поддршка до 880 килограми (400 кг). ТЕКСТУРА, НЕЛИЗГАЧКА РАЧКА : Текстурирани рачки за виткање за да се обезбеди силен, цврст стисок за да се спречи корозија и ' рѓа, дизајниран со текстуриран стисок за да се избегне лизгање за време на тренингот дури и со испотени раце.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.