• Ново
Жените Едноставна Опашка Прстен Кристали Инкрустирани Модерен Тенок Прстен Прстен Накит Декорација Злато САД7

Жените Едноставна Опашка Прстен Кристали Инкрустирани Модерен Тенок Прстен Прстен Накит Декорација Злато САД7

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Опис : тип На Производ : прстенеста боја : злато, сребро, розово злато материјал : легура : поедноставен дизајн : кристали инкрустирани применливи луѓе : женска големина : УС6 : дијаметар*16,4 мм, обем*52ммус7 : дијаметар*17,3 мм, обем*54, 5ммус8 : дијаметар*18,1 мм, обем*57ммус9 : дијаметар*18,9 мм, обем*59,5 ммпакување листа : 1*прстен забелешка : може да има малку отстапување на бојата поради различните поставки на мониторот И светлината, ве молиме љубезно разберете. Еколошка легура, нетоксична и не би го иритирала прстот, безбедна за носење. Висока јачина, не е лесна за ' рѓа, свиткување или кршење, долг животен век. Деликатна изработка, со кристали инкрустирани, сјајни, изгледа елегантно, добра декорација на прстите. Тоа е исто така одличен подарок за вашето семејство или пријатели.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.