• Ново
Дупки За Кутии За Моливи Шарени Училишни Материјали Каваи Уметнички Торби За Пенкало Бо Слатки Кутии За Моливи Торбички За Складирање На Студенти Канцелариски Мат

Дупки За Кутии За Моливи Шарени Училишни Материјали Каваи Уметнички Торби За Пенкало Бо Слатки Кутии За Моливи Торбички За Складирање

Оценка на клиентот:
DEN 287.84

Износ
Залиха

Внимание : постојат многу стилови на овој производ, ве молиме проверете carefully1.In земјите НА ЕУ, ве молиме не поставувајте нарачки одделно. Обидете се да поставите нарачки заедно колку што е можно повеќе. Ова може да ја забрза логистиката и брзината на испорака, ви благодарам2.Кутијата за моливи нема пенкало. Пенкалото на сликата е само за производот да изгледа поубаво и да ги информира клиентите за корисноста на моливчето case3.As различни компјутери ги прикажуваат боите поинаку, бојата на вистинската ставка може малку да се разликува од сликите подолу. Ви благодариме за разбирањето. Молив Случај 24/36/48 Дупки Шарени Каваи Училиште Материјали Уметност Пенкало Торби Кутија Симпатична Молив Случаи Торбичка Студентите Складирање Канцелариски Материјал.

Карактеристики

Производи во категоријата

Жените Девојки Создадоа Скапоцен Камен Сребрена Ѕвезда На Дејвид Приврзок Ѓердан Вклучува Прилагодлив Синџир 16-18 Сребро

DEN 2.33

Кога ќе го отвори овој неверојатен сребрен ѓердан, ќе добиете голем ЛЕЛЕ! Изработен со светло создаден с

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.