• Ново
14к Жолто Злато Полиран Музички Нота Ѓердан

14к Жолто Злато Полиран Музички Нота Ѓердан

Оценка на клиентот:
DEN 4800.00

Износ
Залиха

Споделете мелодија со музички симбол стилизиран во блескаво жолто злато од 14к. Овој елегантен шарм се одликува со полиран рамен дизајн кој е приближно 9мм (3/8 Инчи) во ширина за 22мм (7/8 Инчи) во должина, што го вклучува слајдот на ланецот. Приврзокот е . Вклучува кабелски синџир од 16 инчи, 0,8 мм 14к жолто злато со затворач од јастог. Цврсто 14 каратно жолто злато, рамен дизајн Полиран Со Приврзок,Синџир-Се Затвора со затворач за канџи од јастог, Вклучува кабелски синџир од 16 Инчи, 0,8 мм.

Карактеристики

Производи во категоријата

лулшоу Назад Во Училишниот Прибор, Bluetooth Слушалки Нови Висечки Безжични Bluetooth Слушалки Со Три Во Една Картичка Вметнување

DEN 271.84

Нови Висечки Безжични Bluetooth Слушалки Со Вметнување Три Во Една Картичка За Спортско Трчање И Моќност Ба�

Тајсу Женски Летни Боемски Цветни Макси Здолништа Еластични Здолништа Со Висок Струк Здолниште Со А-Линија Рафли Долги Здолништа

DEN 3.33

Карактеристики Геометриски принт, боемски стил, еластичен висок струк, должина на глуждот, дизајн на на�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.