• Ново
Цуцла Клип Девојка, Бпа Слободен Силиконски Заби, Во Собата На

Цуцла Клип Девојка, Бпа Слободен Силиконски Заби, Во Собата На

Оценка на клиентот:
DEN 159.84

Износ
Залиха

** Работи со Мама, Сути и Нук Цуцли!** Дизајниран од Мајки Секој клип за цуцла или клип за заби е рачно изработен со грижа за вашето мало девојче. Ние се стремиме да обезбедиме највисок силиконски клип за цуцла, како и сопствени бои за монистра што нема да ги најдете на друго место. Овој сет ги вклучува нашите Сопствени Ливчиња Розови и Топли Сиви Монистра. Нашата колекција вклучува Универзален клип за цуцла/клип за заби за девојчиња. Нашите цуцла клип 2 пакет се : - 100% бпа-слободен, фда одобрени храна одделение силиконски монистра. Нема фталати, кадмиум, олово, пвц или метали. - Безбедноста е наш приоритет! ЦПСЦ/ЦПСИА СЕРТИФИЦИРАН! Заврзана издржлива лента од монистра со копчиња за заклучување на секој крај, ја одржува безбедна. - Лесно Се Пере. Препорачајте марамчиња за цуцла за дезинфекција. Докажани Придобивки За Вашето Бебе-Закачете клип за цуцла на облека, ќебиња, играчки, колички или седишта за автомобили-Држи цуцли и играчки за заби, држејќи ги блиску до бебето и надвор од подот-Го Стимулира сетилниот, визуелниот и моторниот развој-Силиконските мониста обезбедуваат моментално олеснување на забите и масажа на непцата **Цуцла И Играчки За Заби Не Се Вклучени бидејќи овие се рачно изработени материјали се ограничени! Дајте го тој специјален подарок за туширање за бебиња или болнички подарок! Квалитетен Рачно Изработен Дизајнер Универзален Универзален : Работи Со Сите Цуцли, Мам, Смути и Нук Цуцли! 100% Храна Одделение Силиконски, Бпа Слободен, Без фталати, кадмиум, олово, ПВЦ, или метали. ЦПСЦ/ЦПСИА СЕРТИФИЦИРАН!.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.