• Ново
Дами Од Имитан Обични Патики Рамни Рамни Прсти Се Лизгаат На Чевли За Пешачење Спортски Удобни Патики Со Низок Врв За Дишење Сива 8.5

Дами Од Имитан Обични Патики Рамни Рамни Прсти Се Лизгаат На Чевли За Пешачење Спортски Удобни Патики Со Низок Врв За Дишење

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами, Дама, Женски Стил : Секојдневни Чевли, Секојдневни Патики, Чевли За Пешачење, Чевли За Удобност, Патики За Чорапи Тип На Шема : Цврста Боја : Сива, бела, црвена, црна (Опционално)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7.5, САД 8, САД 8.5 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Горен Материјал : Мрежест Материјал За Ѓон За Облека : Тип на Евахел : Рамно Прицврстување : Лизгајте На Типот На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Ниска Сезона : Пролет, Лето ,all Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Забава, Состаноци, филмови, празнични карактеристики : 1. Удобното меко дно е отпорно на преклопување, лесно се витка и удобно оди.2. Горна мрежа што дише, еднослоен дизајн на мрежа што дише, циркулација на воздухот во чевелот, одржувајте ја ногата удобна и свежа, одговара на стапалото.3. Класичен дизајн на лизгање, лесен и брз.4. Ѓонот е изработен од ѓон што не се лизга и отпорен на абење, со јасен дизајн на текстура, кој ја стабилизира земјата и не се лизга и е отпорен на абење! Меко, еластично и амортизирање и го намалува притисокот на стапалото.5. Погоден за секојдневно пешачење, секојдневно трчање, трчање, нега, работа, тенис, шопинг, патување, долгогодишно, спортови на отворено, возење, јога и други активности на отворено во затворен простор итн.Содржина на пакетот : 1 Пар Чевли (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) дише И ЛЕСНО : Плетени ткаенини што Дишат со цврстина и мекост на истегнување, што им овозможува на вашите стапала лесно да дишат, правејќи ги чевлите да носат поудобно. ЛИЗГАЊЕ : дамите чевли за пешачење користат лизгачки дизајн за да ја подобрат удобноста на глуждот, што е лесно да се облече и соблече, кои имаат одлична флексибилност. ЃОН ПРОТИВ ЛИЗГАЊЕ : лесниот надворешен ѓон ЕВА е издржлив и не се лизга, што обезбедува доволно перниче за движење. УДОБНОСТ : Женските патики со мека влошка и облога што дише внатре, меките амортизирани влошки прават да се чувствувате удобно по еднодневно трчање, одење или стоење. ШИРОКО КОРИСТЕНИ : Овие патики за лизгање се погодни за секој ден што се користи, како што се : долгогодишна работа, пешачење, секојдневен, фустан, подни чевли, риболов, градинарство, шопинг, патување, возење, атлетика, теретана, џогирање, тренинг, нега.

Карактеристики

Производи во категоријата

Природна форма на јајце удобно одвојување миленичиња одгледувачница кутре куче мачка дома кревет зелен доглеми овластен

DEN 471.84

Совршена милениче кучиња мачка куќичка од јајце јајце перница од внатрешноста, мека и топла плоча за ко�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.