• Ново
Папучи дазнико За Жени Затворени Зимски Снежни Чизми Страничен Патент Кадифен Кружен Прст Кратки Чизми Топли Памучни Чизми за Жени Каки 8

Папучи дазнико За Жени Затворени Зимски Снежни Чизми Страничен Патент Кадифен Кружен Прст Кратки Чизми Топли Памучни Чизми за

Оценка на клиентот:
DEN 307.04

Износ
Залиха

Добредојдовте Во Нашата Продавница, Ние Сме Продавница (Дазнико) Која Се Фокусира На Модата За Облека, Се Фокусираме На Првите Редови На Модата И Им Обезбедуваме На Клиентите Најмодерни, Висококвалитетни И Најповолни Производи. Нашата Желба Е Да Им Дадеме На Клиентите Најзадоволително Искуство За Купување, Благодарам! ! !. Опис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : Стадо. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Зашилен Прст. Висок Стил На Пета : Ниска Пета. Тип На Затворање : Поштенски. Чевли Пета Висока : 5см/1.97". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.Големина шема : . Големина : 37 САД : 6,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 4,50 ЕУ : 36 ЈП : 23,5 см ЦН : 235 Должина На Стапалото : 23,5 см/9,25"Големина : 38 САД : 7 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5 ЕУ : 37 ЈП : 24 см ЦН : 240 Должина На Стапалото : 24 см/9,45"Големина : 39 САД : 7,50 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 5,50 ЕУ : 38 ЈП : 24,5 см ЦН : 245 ДОЛЖИНА НА СТАПАЛОТО : 24,50 СМ/9,65"ГОЛЕМИНА : 40 сад : 8 велика БРИТАНИЈА : 6 еу : 39 Јп : 25 см цн : 250 должина на стапалото : 25см/9,84" ПРАКТИЧЕН МАТЕРИЈАЛ,УДОБЕН и мек,го намалува стресот НА зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува држењето на телото. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!. Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. влечки за жени во затворен простор,женски влечки,домашни влечки,домашни влечки за жени,влечки за жени,женски влечки,влечки за жени внатрешни и надворешни,нејасни влечки,женски влечки,меки влечки,нејасни влечки жени,влечки во спалната соба жени,влечки во затворен простор,слатки влечки за жени,меморија папучи од пена за жени,женски домашни влечки,женски куќни чевли папучи,влечки за жени на отворено,женски домашни влечки,женски чевли,чевли за жени,женски чевли,слајдови чевли за жени,лизгање на чевли жени,домашни чевли за жени,.

Карактеристики

Производи во категоријата

Дизајн Куќа Тревис Интегрирана ЛЕР Внатрешна Таванска Светлина Со Матирано Стакло За Спална Соба Ходник Кујна Бања, Бела

DEN 639.04

Поедноставно стилски, оваа недооценена монтажа за испирање ќе ја зголеми осветленоста во секоја просто

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.