• Ново
Body Shaper For Women Lower Belly Fashion Women's Plus Size Boned Corsets Shapewear Outfit Underwear

Body Shaper For Women Lower Belly Fashion Women's Plus Size Boned Corsets Shapewear Outfit Underwear

Оценка на клиентот:
DEN 364.64

Износ
Залиха

Tip : This dress is slim fit, if you like a looser fit, please choose a larger size!Size : S US : 4-6 UK : 8-10 EU : 34-36 Waist : 60cm/23.62''-65cm/25.59'' Hip : 80cm/31.50''-85cm/33.46'' Size : M US : 6-8 UK : 10-12 EU : 36-38 Waist : 65cm/25.59''-70cm/27.56'' Hip : 85cm/33.46''-90cm/35.43'' Size : L US : 8-10 UK : 12-14 EU : 38-40 Waist : 70cm/27.56''-75cm/29.53'' Hip : 90cm/35.43''-95cm/37.40'' Size : XL US : 10-12 UK : 14-16 EU : 40-42 Waist : 75cm/29.53''-80cm/31.50'' Hip : 95cm/37.40''-100cm/39.37'' Size : XXL US : 12-14 UK : 16-18 EU : 42-44 Waist : 80cm/31.50''-85cm/33.46'' Hip : 100cm/39.37''-105cm/41.34'' Size : XXXL US : 14-16 UK : 18-20 EU : 44-46 Waist : 85cm/33.46''-90cm/35.43'' Hip : 105cm/41.34''-110cm/43.31'' Size : XXXXL US : 16-18 UK : 20-22 EU : 46-48 Waist : 90cm/35.43''-95cm/37.40'' Hip : 110cm/43.31''-115cm/45.28'' Size : XXXXXL US : 18-20 UK : 22-24 EU : 48-50 Waist : 95cm/37.40''-100cm/39.37'' Hip : 115cm/45.28''-120cm/47.24'' Size : XXXXXXL US : 20-22 UK : 24-26 EU : 50-52 Waist : 100cm/39.37''-105cm/41.34'' Hip : 120cm/47.24''-125cm/49.21'' Fashion Women's Plus Size Boned Corsets Shapewear Outfit Sexy Underwear Features : 1.It is made of high quality materials,durable enought for your daily wearing 2.Stylish and fashion design make you more attractive 3.I am sure you will like it! Product information : Season : Summer,Spring,Fall,Winter Gender : Women Color : Black,White,Beige Occasion : Daily Material : Plyester Pattern Type : Solid Style : Casual Sleeve length : Sleeveless Dress length : The Picture Show Fit : Fits ture to bodysuit. backless. Green. Shapers.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лонгхорн добиток што го храни портретот животни и инсекти Фотографија Металик злато врамена уметничка печатена wallидна уметност

DEN 383.84

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна у�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.