• Ново
Долги Синтетички Екстензии За Коса, Плетени внатре. Со Клипови

Долги Синтетички Екстензии За Коса, Плетени внатре. Со Клипови

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

20 Инчи Долга Синтетичка Коса, Парчиња Коса Отпорни На Топлина. Бран или Директно Невидливи Парчиња Коса.Текстура : Брановидна/Права, Материјал Одделение : Висока Температура Влакна Широк На Ткаенина : 10 инчи со 5 клипови стилист : риба линија Едно Парче Продолжување На Косата Може Да Се Пермира : Да Тип На Боја : Чист Колорстилски : Невидлива Жица Во продолжување на косата Должина : 20 инчи тежина : 90гр/парче тежина : 105гр/парче 20 Инчи Долги Синтетички Екстензии За Коса, Ткаенина 10 инчи. Со 5 Клипови.

Карактеристики

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.