• Ново
фт. Врховен Плус Правоаголник Зимски Капак За Надземни Базени

фт. Врховен Плус Правоаголник Зимски Капак За Надземни Базени

Оценка на клиентот:
DEN 959.84

Износ
Залиха

Корпорацијата ви го носи најдоброто надземно зимско покритие за базен парите можат да купат. Нашиот Врховен Плус Зимски Капак За Базен е дизајниран да застане до зимата по зимата на мраз и снег! Врховниот Плус Зимски Капаци имаат два слоја на дополнителен раб со полипропилен врзување за тројна сила. Кориците доаѓаат во комплет со се што ќе ви треба за лесно и безбедно да го закачите капакот. Карактеристики ги чува остатоците што го обојуваат базенот го покрива горниот дел од базенот за зимската сезона го намалува испарувањето за да заштеди на водена полиетиленска обвивка ткаена со густи полиетиленски шевови со висока густина обезбедува супериорна цврстина на истегнување и издржливост, инхибирана од виолетова, корозивна отпорна на шевови, погодно поставена на секои две стапки за лесно обезбедување спецификации големина : 16 х 32 стапки.Форма : Правоаголник-SKU : ZX9 CNDRL9758 Корпорација ви носи најдобрите над земјата зимски базен покрие пари може да се купи. Нашиот Врховен Плус Зимски Капак За Базен е дизајниран да застане до зимата по зимата на мраз и снег! Врховниот Плус Зимски Капаци имаат два слоја на дополнителен раб со полипропилен врзување за тројна сила. Кориците доаѓаат во комплет со се што ќе ви треба за лесно и безбедно да го закачите капакот. Карактеристиките Ги Чуваат остатоците што го обојуваат базенот. Го покрива врвот на базенот за зимската сезона. Го намалува испарувањето за да заштеди на вода. Ламинирана полиетиленска обвивка. Ткаени со дебели полиетиленски шевови со висока густина. Обезбедува супериорна цврстина на истегнување и издржливост. Ултра виолетова инхибирана. Отпорни на корозија громови. Погодно поставени на секои две стапки за лесно прицврстување. Спецификации Големина : 16 х 32 стапки. Форма : Правоаголник. - ШКУ : ZX9 CNDRL9758.

Карактеристики

Производи во категоријата

Wofedyo Бебе Најважен Девојки Сандали Деца Чевли Бисер Лак Вратоврска Јамка Јамка Принцеза Чевли Чевли За Танцување Чевли За

DEN 78.40

Преференцијалната цена и квалитетот на горното ниво се наш врвен приоритет.Почитуван Клиент : за да изб�

Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Обоени Боички Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта Се Вклопува За Автомобил,

DEN 384.00

Материјал2 пакувајте го капакот НА предното седиште, изработен од издржлива дишечка и флексибилна поли�

Лејсихоп Лејди Лежерно Пријатно Лизгање На Станови Женски Надворешни Издржливи Мокасини Со Низок Врв Отпорни На Абење Чевли

DEN 319.36

Опис : Пол : Жени, Жени, Дами, Дами : Станови, Мокасини, Удобни Чевли, Мокасини Тип На Шема : Еднобојна : Порт�

Дете Бебе Девојка Плетени Нозе Fall Зима Цврсти Ребрести Плетени Високи Половини Тенок Фит Бодикон Долги Панталони Денот На

DEN 224.00

Доенчиња Бебе Девојки Хулахопки Симпатична Срце Печатење Еластични Половината Хеланки Пролет Aut Мода Д

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.