• Ново
Ѓердан Мониста НАРАКВИЦА САМ Правејќи Лабави Монистра Растојание Монистра

Ѓердан Мониста НАРАКВИЦА САМ Правејќи Лабави Монистра Растојание Монистра

Оценка на клиентот:
DEN 175.84

Износ
Залиха

Опис. Овие полимерни глинени лабави монистра се направени од врвен материјал, кои се погодни и совршени за изработка на накит, како што се ѓердан, нараквица и така натаму. Можете да направите парче модерен накит за вашето дете, пријатели, семејства, пријател и за себе. Карактеристики. - Боја : Како Што Е Прикажано . - Материјал : Полимерна Глина. - Големина : Околу 1, 00Х1, 00Х0, 50см / 0, 39Х0, 39Х0, 20ин. - Изработен од материјал од полимерна глина, кој е издржлив, модерен. - Совршен ЗА самостојни проекти за накит, како што се нараквици, ѓердан, глуждови и обетки. - Правењето на вашите додатоци да станат попривлечни за очите. - Тие можат да бидат одличен подарок за вашиот пријател кој е заинтересиран за ракотворби . - ЗА време НА процесот НА САМОДОВЕРБА, можете да се опуштите и да ја зголемите практичната способност. Изработен од материјал од полимерна глина, кој е издржлив, модерен. |Совршен ЗА самостојни проекти за накит, како што се нараквици, ѓердан, глуждови и обетки. / Правењето на вашите додатоци да станат попривлечни за очите | |Тие можат да бидат одличен подарок за вашиот пријател кој е заинтересиран за ракотворби. |ЗА време НА процесот НА САМОДОВЕРБА, можете да се опуштите и да ја зголемите практичната способност.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ултра -мек премиум серија гуска надолу алтернативна комфор сет - хипоалергичен - цела сезона - кадифен силиконизирано влакно

DEN 1.33

Спијте подобро и разбудете се чувствувајќи се освежено подготвено да го преземете денот! Нашите супери�

Панталони заштеда на прилагодено вклопување автомобилски подни душеци за epип Ренегад Цела временска заштита за автомобили,

DEN 1455.84

Панталони заштеда на прилагодено вклопување 4pc подот на автомобилот Постави за epип Ренегад 2021, дизајнир

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.