• Ново
Гудхд Пенливи Елка Топер Ѕвезда Божиќ Декор Партија Елка Додатоци

Гудхд Пенливи Елка Топер Ѕвезда Божиќ Декор Партија Елка Додатоци

Оценка на клиентот:
DEN 1.33

Износ
Залиха

Карактеристики : *декор На врвот На ѕвездата Е класичен украс за Новогодишни елки, со украсен врв на сјајна ѕвезда, Вашата Новогодишна елка ќе стане уникатна и привлечна. *Блескавиот врв на дрвото сигурно ќе додаде сјај на Вашиот Божиќ. Металната површина е украсена со сјај во прав, светла и привлечна.* Основата на спиралниот конус на дното е во состојба цврсто да ја држи горната ѕвезда на врвот на дрвото .*Тоа е прекрасна декорација за Божиќна декорација на семејството и елката.*Широк спектар на апликации, носејќи силна празнична атмосфера во вашето семејство, многу погодна за божиќна декорација.Спецификација : Материјал : Пеглање : L : 29*25 CM S : 23*20cmcolor : Како што е прикажано Две bat батерии (батеријата не е вклучена)Пакетот Вклучува : 1pc Божиќна Ѕвезда Topper Note : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработени од висококвалитетни материјали, безбедни,еколошки, издржливи. Совршен сооднос цена-перформанси, заштедете повеќе пари. Совршени функции, ви даваат прекрасно искуство. Ако сте збунети со стоката, можете да оставите порака за нас.

Карактеристики

Производи во категоријата

Мултимонополски Дами Тенок Комбинезон Со Долги Ракави, Есенски Жени Со Еднобоен Ревер Сијамски Панталони Секојдневни Панталони

DEN 2.33

Комбинезонот е изработен од висококвалитетен 83% полиестер и 17% спандекс материјал, дише и погоден за кож

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.