• Ново
Лилгиј Новороденче Бебе Девојчиња Кадифен Мечка Извезени Долги Ракави Со Качулка Врвни Панталони Дводелен Комплет,Кафеава, 12 Месеци Fashion Мода Пролетна Зима

Лилгиј Новороденче Бебе Девојчиња Кадифен Мечка Извезени Долги Ракави Со Качулка Врвни Панталони Дводелен Комплет,Кафеава, 12

Оценка на клиентот:
DEN 1.00

Износ
Залиха

Почитуван Клиент, добредојдовте во Лилгиј. Се надевам дека ќе имате добар шопинг!. Бренд : Лилгиј. Лилгиј е професионален моден бренд кој се фокусира на модната облека, која може да ги задоволи реалните потреби за мода и пристојна мода. Добредојдовте да купите промотивни производи, производи од црн петок, производи за ноќта на вештерките, божиќни производи, производи за денот на благодарноста,продажба на дозвола, Промоција на Дозвола.Лилгиј Новороденче Бебе Девојчиња Кадифен Мечка Извезени Врвни Панталони Со Качулка Со Долги Ракави Дводелен Сетматеријал : Памук Препорачана Возраст : 3-6 Месеци Големина : 3-6 М Горна Должина : 30см/11,81 "Биста : 56см/22,05" Половината : 38см/14,96 "Должина На Панталоните : 36см/14,17". Препорачана Возраст : 6-9 Месеци Големина : 6-9 Метри Врвна Должина : 31,5 см/12,40" Биста : 58см/22,83 "Половината : 40см/15,75" Должина На Панталони : 39см/15,35". Препорачана Возраст : 9-12 Месеци Големина : 9-12 М Горна Должина : 33см/12.99" Биста : 60см/23.62 "Половината : 42см/16.54" Должина На Панталони : 42см/16.54". Препорачана Возраст : 12-18 Месеци Големина : 12-18 М Горна Должина : 35см/13,78" Биста : 62см/24,41 "Половината : 44см/17,32" Должина На Панталони : 46см/18,11". Препорачана Возраст : 18-24 Месеци Големина : 18-24 М Горна Должина : 37см/14,57" Биста : 64см/25,20 "Половината : 46см/18,11" Должина На Панталони : 50см/19,69 " Моден дизајн,100% Сосема Нов,квалитетен!. Материјал : Мешавина Од Памук. Должина на ракавот : Долг Ракав. Главна Боја : Како Што Покажува Сликата. Стил : Мода. Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Изработен е од висококвалитетни материјали,чувство на Мека рака, без никаква штета на кожата на вашето бебе.

Карактеристики

Производи во категоријата

Плус Големина Комбинезон За Женски Женски Еднобоен Едноставен Џемпер Со Лабаво Копче Ревер Тенок Комбинезон Со Долги Ракави

DEN 1.33

Големина : S велика БРИТАНИЈА : 88 ЕУ : 3434 НАС : 44 Биста : 85cm / 33.46" Половината : 65cm / 25.59" Хип : 95cm / 37.40" Ракав : 56cm / 2

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.