• Ново
Кодуоп Новороденче Девојче Со Долги Ракави Ромпер Разгорени Панталони Облека Со Лента За Глава

Кодуоп Новороденче Девојче Со Долги Ракави Ромпер Разгорени Панталони Облека Со Лента За Глава

Оценка на клиентот:
DEN 2.00

Износ
Залиха

Големина Шема. Големина (см). 70 должина на тромпер : t36tt Bust : t46 TTpant Должина : t36tпресврт : t36tt Suggest Возраст : t0-3 Месеци. 80 должина на тромпер : t38tt Bust : t48 TTpant Должина : t39tпресврт : t38tt Suggest Возраст : t3-6 Месеци. 90 должина на тромпер : t40tt Bust : t50t Tpant Должина : t42tпресврт : t40tt Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 100 должина на тромпер : t42tt Bust : t52 TTpant Должина : t45tпресврт : t42tt Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Tttttt TTT T T T. Големина(инч). 70тромпер Должина : т14. 17 t Bust : t18. 11 Tpant Должина : t14. 17 пресврт : t14. 17 t Suggest Возраст : t0 - 3 Месеци. 80должина на тромпер : т14, 96 тбуст : т18, 90 Должина на тпант : т15, 35 пресврт : т14, 96 цугест Возраст : т3-6 Месеци. 90тромпер Должина : т15, 75 t Bust : t19, 69 Tpant Должина : t16, 54 пресврт : t15, 75 t Suggest Возраст : t6 - 12 Месеци. 100тромпер Должина : т16, 54 t Bust : t20, 47 Tpant Должина : t17, 72 пресврт : t16, 54 t Suggest Возраст : t12 - 18 Месеци. Спецификација. Име на предметот : облека за девојки. Боја : кајсија. Материјал : мешавина од памук. Големина : 70, 80, 90, 100. Ракав : долг ракав. Јака : полу-висока јака. Пол : девојки. Содржина На Пакетот. 1pc x romper. 1 пар панталони. 1pc x лента за глава. Пријателски Совети. 1.Ве молиме љубезно дозволете 2-3% разлика според рачното мерење. 2.Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. Мек Материјал : облеката за девојки е изработена од врвен материјал за мешавина од памук, без штета на кожата на малите девојчиња, мека и удобна за носење. Дизајн : ромперот има долг ракав, полу-висока јака, едноставна цврста боја, копчињата за меѓуножје се погодни за менување пелени. Спарете со пар панталони со леопард печатени ракети кои имаат украсен лак, покрај тоа, има лента за глава, многу убава. Избор на големина : има 4 големини за избор : 0-3 месеци, 3-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, редовно вклопување штрајкови совршена рамнотежа помеѓу сит и лабава. Прилики : прекрасната облека со долги ракави за девојки е совршена за секојдневна, секојдневна, игра, забава, фотографија, и погодна за внатрешни или надворешни работи. Пакет И Нега : 1 парче ромпер, 1 пар одблесокот панталони, и 1 парче лента за глава. Машина за перење, висат за да се исуши, ве молиме не белилото.

Карактеристики

Производи во категоријата

Шина Штука Уметност Црно Украсено Дрво Врамено Со Музејско Уметничко Печатење Со Двојно Матирање Со Наслов-Срни н Цвеќиња

DEN 1.33

Шина Штука Уметност 20х21 Црно Украсено Дрво Врамено со Двојно Матирање Музејски Уметнички Принт Со Насл�

Железо Периодичен Систем На Елементи Наука Хемија Водоотпорен Привремена Тетоважа Постави Лажни Тело Уметност Колекција-Светло

DEN 271.68

Уживајте во овој забавен лист привремени тетоважи што можат да се нанесат на кожата или да се користат к

Ботаничко-магично-шумско-природно-инспирирано-сјајно - тврдо-телефонско куќиште за iPhone SE За Подароци За Жени Мажи, Мек Силиконски

DEN 207.68

[Премиум Силиконски Материјал] оваа футрола за телефон е изработена од силикон со супериорен квалитет, �

Вивиањо Хд Машки Блузи Клиренс Fall И Зима Мажи И Жени Џемпер Со Качулка Печатење Пуловер Блуза Флеш Зема Портокалова Боја

DEN 417.60

Fall И Зима Мажи И Жени Со Качулка Џемпер Печатење Пуловер Блуза Карактеристики : 1 Карактеристики : секојд

Цртан Филм Аниме Демон Убиец Кимецу Но Јаиба 3д Печатење Модни Дуксери Мажи Жени Деца Кул Момче Девојче Деца Обични Врвови,5,

DEN 1280.00

На неутрален дуксер со качулка, тој е многу погоден за совпаѓање Со Маици, јакни, палта, фармерки, фармер�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.