• Ново
Вештачки Бор Конус Подарок Божиќ Цвеќиња Украс Цвет Аранжмани Декор

Вештачки Бор Конус Подарок Божиќ Цвеќиња Украс Цвет Аранжмани Декор

Оценка на клиентот:
DEN 0.67

Износ
Залиха

Вештачки Борови Стебла Лажна Кутија За Подароци Од Борови Шишарки Божиќни Цвеќиња Украс Цветни Аранжмани Венец Празнична Куќа Зимски Декоративен Материјал : Пластика Големина : 16 х 15см/6,3 во х 5,9 број На Парчиња : 1покана : Божиќ,Нова Година, Забави Карактеристики : Големина : 16 х 15см/6,3 во х 5,9 инпостојат 6 типа по ваш избор.Зголемете повеќе боја и виталност во вашиот живот, изградете романтична атмосфера и направете да имате добра месечина На Божиќ.Може да се додаде на Вашата Елка, венци, централни парчиња, букети, аранжмани или други украси.Совршен за украси За Новогодишна елка, одмор, дом, забава, Украси за венчавки. Исто така може да се користи како фотографија реквизити или поставување на фото сцена.Добро усогласен со божиќниот празник, подобрете Ја божиќната атмосфера.Вклучен пакет : 1 х Божиќна Декорацијабелешки : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи, 1г=0,001 кг=0,0022 фунти=0,035 мл.2.Поради разликата во екранот, бојата може да биде малку поинаква од она што го очекувате,ве молиме дозволете. Украси За Новогодишна Елка. Божиќни Орнаменти. Вештачки Цвет Произлегува За Божиќ. Лажни Растенија Божиќ Орнаменти. Божиќ Дрво Декоративни Виси Украс.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кјаокаити Женски Чевли На Клиренс, до 20% попуст, Женско Лизгање На Чевли Удобност Мода Удобно За Одење Патики Лизгање На Чевли

DEN 287.84

Женско Лизгање На Чевли Лизгање На Удобност Мода Удобно За Одење Патики Лизгање На Чевликарактеристики

Шорцеви за алат за жени Секојдневен Моден Комплет Женски Шорцеви Комплет Шорцеви Со Елек Без Ракави Двослоен Цветен Принт Основен

DEN 0.67

Обичен Моден Комплет Женски Шорцеви Комплет Елек Без Ракави Врвни Шорцеви Дводелен Комплет Цветен Прин

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.