• Ново
Туск Преголем Пловечки Комплет За Ротор На Сопирачките За Тајфун, Фронт За Хускварна фе 2014-

Туск Преголем Пловечки Комплет За Ротор На Сопирачките За Тајфун, Фронт За Хускварна фе 2014-

Оценка на клиентот:
DEN 3.33

Износ
Залиха

Туск Преголеми пловечки комплети За Ротор На Сопирачките За Тајфун се направени за зголемени перформанси и моќ на сопирање за вашиот мотоцикл. Тајфун преголемите ротори се направени од специјален кален нерѓосувачки челик кој не само што е издржлив, туку ќе работи со секаков вид подлога за сопирачките. Роторите на сопирачките се прецизно ласерско сечење за да се зголеми контактот на површината на подлогата за сопирачките. Целосниот дизајн на пловечкиот ротор обезбедува оптимална подлога за контакт со роторот, па дури и дистрибуција на топлина за максимална сила на сопирање и непречено чувство. Туск Преголеми пловечки комплети За Ротор На Сопирачките За Тајфун доаѓаат во комплет со држач за преместување на алуминиумски дебеломер. Големиот ротор за велосипед со дијаметар од 270 мм ја зголемува моќноста на сопирањето за моќност на запирање со високи перформанси. Роторите се ласерски исечени од специјален кален нерѓосувачки челик кој не само што е издржлив, туку ќе работи со секаков вид подлога за сопирачките. Целосниот дизајн на пловечкиот ротор обезбедува оптимална подлога за контакт со роторот, па дури и дистрибуција на топлина за максимална сила на сопирање и непречено чувство. Комплетот доаѓа во комплет со преголем ротор на сопирачката и држач за преместување на алуминиумски дебеломер со палка.

Карактеристики

Производи во категоријата

Jyeity заштедува 30% нагоре со цврсти спортски спортови со кратки ракави за фитнес за фитнес, маица маица со маица, црна големина

DEN 2.00

Jyeity хавајски кошула за мажи со кратки ракави копче надолу кошули со кошули за мажи 1 Удобните, лесни и ди�

Корсаж на зглобот на Baywell за свадба, руменило и бели корсази со лента за венчавка Мајка на невеста и младоженец, Пром цвеќиња

DEN 3.00

Опис : Материјал : ткаенини и сатенска боја : Како што е вклучен и пакетот за прикажување на слики : сет од

Облека за мали момчиња поставува момчиња пижами за девојчиња за бебички момчиња Божиќ Санта Божиќ пижами Поставете модна дете

DEN 239.84

Големина : 90 Препорачана возраст : 12 години биста : 56cm / 22.05 '' Должина на врвовите : 39cm / 15.35 '' Полови : 40см / 15,7

Сребрени фармерки копродукции Co. Women'sенски плус големина елисе средно издигнување тенок подигање фармерки со големина на

DEN 0.33

Сребрени фармерки копродукции Elyse Mid Rise Slim Bootcut фармерки плус големина опуштена верзија на нашиот потпи�

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.